Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Battlefield: Bad Company 3 w przyszłym roku?

Sporo informacji pojawia się o następcy legendarnego już Bad Company 2. Trzecia odsłona „złej kompanii” ma zostać osadzona w czasach wojny w Wietnamie oraz po niej. Autorem domniemania jest Pan o pseudonimie AlmightyDaq, który podał prawie wszystkie informacje o Battlefieldzie 1 jeszcze przed jego premierą.

   

AlmightyDaq początkowo mówi, iż Battlefield 2018 (wcześniej tak nazywał Battlefielda, mającego pokazać się w przyszłym roku), to będzie trzecia część Bad Company. Zapewne ogromny sukces „jedynki”, osadzonej w klimatach pierwszej wojny światowej, a także jeszcze lepszy wynik sprzedaży Call of Duty: World War II skłoniły producentów do odkurzenia starego, dobrego Bad Company. Nowy Battlefield ma zostać osadzony w czasach wojny w Wietnamie, ale raczej nie mamy co liczyć na historyczne podejście do tematu.

  battlefield-bad-company-2-standard-edition_pdp_3840x2160_en_WW  

Oprócz kampanii sztandarowym trybem, jak zawsze, będzie multiplayer. Przygotowanych zostanie kilka dość dobrze znanych opcji: Rush, Dominacja, Drużynowy Deathmatch. Oprócz tego wprowadzono nowy element, który od razu będzie kojarzyć się z Counter Strike: Global Offensive. Mowa o trybie 5 vs 5. Do dyspozycji graczy oddane zostaną cztery klasy postaci (Szturmowiec, Wsparcie, Inżynier oraz Snajper), które dobrze znamy. Sama rozgrywka ma się jednak różnić, bowiem gra toczyć się będzie na małych mapach, co zapewnić ma dynamiczną rozrywkę i może okazać się dobrym kluczem do zamienienia Bad Company 3 w grę esportową.

 

Źródło: YouTube

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku