Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Cooler Master prezentuje najnowszą serię „Maker”

Samo złożenie PC-eta z wybranych przez siebie części jeszcze nie czyni z niego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. By osiągnąć taki efekt, potrzebne są głębsze zmiany i niemal pełna swoboda działań. Taką wolność, za pośrednictwem serii „Maker”, zamierza dać użytkownikom Cooler Master. CM12 CM13CM15 W skład „Maker” wchodzą obudowa MasterCase 5, chłodzenie MasterAir 8 i zasilacz MasterWatt 1200. Jednym z ich celów, prócz jak najlepszej realizacji podstawowych funkcji do jakich zostały stworzone,  ma być umożliwienie kreatywnym osobom przekucia własnych pomysłów w rzeczywistość.
  • To pierwszy krok, by dostarczyć modderskiej społeczności w pełni dostosowujące się do ich potrzeb   „środowisko”– przekonuje Joost Gommans, EU Marketing Manager.
  MasterCase Maker 5a MasterCase Maker 5 Pozwalająca na daleko idące modyfikacje obudowa MasterCase Maker 5 to jeden z najpopularniejszych sprzętów wykorzystywanych na scenie modderskiej. Za jej sukcesem tkwią duża pojemność na podzespoły, przemyślana konstrukcja i wiele mniejszych ułatwień, dzięki którym PC-towi artyści tak chętnie sięgają po MasterCase Maker 5.  Obudowa pomieści do 6 wentylatorów 140 mm, posiada też m.in. osobny przedział dla zasilacza, cztery wejścia USB i umieszczone w panelu I/O przyciski odpowiedzialne za regulację oświetlenia LED i chłodzenia.   3DVC_33DVC_B 3DVC_5 3DVC_F MasterAir Maker 8 to pierwsze na rynku chłodzenie wyposażone w technologię 3D Vapor, której zadaniem jest obniżenie temperatury CPU o ponad 10oC w porównaniu do modeli korzystających z innych rozwiązań – taki wynik przekłada się nie tylko na możliwość dłuższych sesji z grami, ale również zapewnia większą ilość opcji przy podkręcaniu PC-eta. Górną osłonę MasterAir Maker 8 można wymienić na jedną z proponowanych przez producenta lub… wydrukować na drukarce 3D panel własnego pomysłu.   0722_27-1200 0722_31 Ostatnim z prezentowanych produktów jest zasilacz MasterWatt Maker 1200, którego efektywność w dostarczaniu energii, dzięki nowemu obwodowi 3D, ma sięgać nawet do 94%. W urządzenie wbudowano wentylator Silencio FP 135 – cichy, nie pobierający zbyt dużej ilości mocy, ale jednocześnie zapewniający właściwe chłodzenie. Do tego dochodzi też mający dać spore możliwości konfigurowania ustawień urządzenia program Cooler Master Connect. Produkty z serii Maker mają być dostępne w Polsce już w czerwcu b.r.
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku