Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Darmowe ładowanie urządzeń z Biolite SolarPanel 10+

Nie da się ukryć, iż rachunki za prąd każdego z nas z miesiąca na miesiąc niestety wzrastają. Przyczynia się do tego między innymi coraz większa liczba sprzętu elektronicznego, który musimy ładować. Z pomocą wychodzi nam panel słoneczny Biolite…

 

Biolite SolarPanel 10+ prawdopodobnie okaże się wybawieniem dla niejednego z nas. Co prawda jesteśmy posiadaczami różnego rodzaju powerbanków, lecz nie oszukujmy się – zdarza się zapomnieć, aby je również uzupełnić w potrzebną energię… A wtedy pojawia się problem rozładowanego urządzenia. Rozwiązanie? Biolite! Panel słoneczny, który ładuje – i to zupełnie za darmo, bo przecież opłat za korzystanie z promieni słonecznych jeszcze nie ma!

  SolarPanel10__4_1200x1200  

Owe urządzenie – tak jak wspomniałem wcześniej – zamienia promienie słoneczne w pożądaną przez nas elektryczność. Warto podkreślić, iż Biolite ma w sobie wbudowany powerbank o pojemności 3000 mAh, a więc nawet jeśli czegoś w danej chwili nie ładujemy, to i tak zbiera on energię na później. Bez problemu zatem możemy podnieść poziom baterii w naszym smartfonie do 100%.

 

Zdjęć produktu:

1/3
 

Biolite SolarPanel 10+ posiada wbudowany wskaźnik Sundial, który odpowiada za to, aby w łatwy sposób wskazać pod jakim kątem należy ustawić panel, by osiągał maksimum wydajności. Urządzenie możemy rozłożyć nie tylko na podłożu płaskim, ale również na nierównym. Przyczepimy go z łatwością do plecaka, a to daje nam możliwość naładowania naszego sprzętu elektronicznego podczas dłuższego spaceru, hikingu lub nawet spływu kajakowego! Kolejne zaskoczenie – SolarPanel 10+ jest wodoodporny na poziomie IPX4. Cena za urządzenie to około 459 zł.

 
 

Źródło: Wave Distribution, informacja prasowa, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku