Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Program EA On the House anulowany

Prawdopodobnie to koniec programu EA On the House. Obecnie link, pod którym znajdował się opis usługi oraz dostępne gry, przekierowuje nas do strony z subskrypcją Origin Access. Czy to koniec darmowych gier od Electronic Arts?

 

Jak informuje Polygon, to koniec usługi On the House. Przez cztery lata, od 2014 do 2018 roku, program On the House pozwolił graczom na granie w 35 klasyków spod skrzydeł firm współpracujących z Electronic Arts. Wśród nich znalazły się chociażby Mass Effect 2 oraz Need for Speed Most Wanted.

  Battlefield 1  

Przedstawiciel elektroników w rozmowie z Polygon powiedział: „Origin On the House odchodzi na emeryturę i gry nie będą już dłużej oferowane przez ten program. Ta zmiana nie dotknie wszystkich tych graczy, którzy przypisali tytuły do swojego konta do momentu zamknięcia usługi – będą one dostępne dla nich na zawsze.”

 

Electronic Arts najwyraźniej namawia wszystkich zainteresowanych darmowymi klasykami do skorzystania z ich programu abonenckiego Origin Access lub EA Access (na Xbox One). Do spisu gier w Access, oprócz sporej ilości klasyków, ciągle dołączają nowe tytuły. W tym również także te największe, w postaci chociażby Battlefield 1, The Sims 4, FIFA 18 czy Star Wars: Battlefront II.

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku