Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


EVOBOX PVR – Nowoczesny dekoder polskiej produkcji

EVOBOX-PVR-001EVOBOX-PVR-002

Jeszcze w styczniu br. do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce trafi nowy dekoder do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej z funkcją nagrywania. EVOBOX PVR to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, który powstał w fabryce Grupy Cyfrowy Polsat w Mielcu. Dekoder umożliwia nagrywanie aż trzech kanałów jednocześnie, ma nowoczesny design, a jego innowacyjne oprogramowanie powstało we współpracy z firmą ADB. EVOBOX PVR będzie dostępny zarówno dla nowych klientów, jak też dotychczasowych abonentów usługi telewizyjnej, w cenie już od 49 zł. EVOBOX PVR cechuje przede wszystkim nowoczesne, intuicyjne i przejrzyste menu, które decyduje o wyjątkowo płynnym poruszaniu się po dekoderze. Pozwala ono na zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie programów [np. po kategorii tematycznej, tytule, czasie emisji itp.], posiada bardzo czytelny przewodnik po programach w dwóch wersjach [w widoku tabeli i listy], a także umożliwia ustawianie przypomnień oraz zapoznanie się z polecanymi programami [np. z listy EPG, Hity HBO GO czy Nowości VOD]. Dodatkowo, dzięki elastycznemu menu, użytkownik tę samą czynność może wykonać na różne sposoby, w zależności od swoich przyzwyczajeń czy możliwości.

EVOBOX-PVR-003EVOBOX-PVR-004

EVOBOX-PVR-005

oprogramowanie EVOBOX PVR

Zalety dekodera EVOBOX PVR:

– nowoczesne, intuicyjne menu, pozwalające na płynne poruszanie się po dekoderze; – wbudowany dysk 500 GB umożliwiający nagrywanie wielu godzin ulubionych programów; – możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i ponownego odtwarzania; – wbudowany moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowe połączenie z Internetem; – zaawansowane możliwości wyszukiwania programów; – wygodny i czytelny przewodnik po programach; – bardzo szybkie przełączanie kanałów; – możliwość korzystania z serwisów online, tj. HBO GO, IPLI; – zupełnie nowy design i kolorystyka; – nowy pilot umożliwiający sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

O Firmie Cyfrowy Polsat:

Cyfrowy Polsat to polska grupa mediowo-telekomunikacyjna, którą tworzą spółki: Cyfrowy Polsat – właściciel platformy satelitarnej umożliwiającej dostęp do 173 kanałów polskojęzycznych [w tym 62 w jakości HD] i serwisu wideo online IPLA, Telewizja Polsat – pierwszy polski nadawca komercyjny, oferujący 33 kanałów komercyjnych [w tym 10 w jakości HD] oraz Polkomtel – operator sieci komórkowej Plus.

Źródło:  Cyfrowy Polsat / Infor. Prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku