Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


In Win 805 – pierwsza obudowa z USB 3.1 Typu-C!

1

In Win zaprezentowało nową obudowę komputerową. Model 805 reprezentuje segment Midi-Tower oraz jako pierwsza obudowa na świecie posiada złącze USB 3.1 typu C na panelu przednim. Nowa obudowa jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów i zapewnia bogate możliwości rozbudowy, chłodzenia i konfiguracji PC. Obudowa zbudowana została z aluminium i szkła hartowanego o grubości 3mm, przez co otrzymała ona unikatowy wygląd. Warto również wspomnieć, ze przez konstrukcja wyposażona jest w szkielet który łączy w sobie estetykę wizualną i przemyślaną architekturę wewnętrzną, która zapewnia sprawny i znakomity przepływ powietrza i pozwala na zainstalowanie nowoczesnych komponentów komputerowych, takich jak duże karty graficzne [do 320 mm] i chłodnica CPU [do 156 mm]. Logo producenta umieszczone na bokach obudowy również zostało wykonane ze szkła hartowanego i jest podświetlane za pomocą umieszonej diody LED. Z przodu znajdziemy włącznik/wyłącznik zasilania, 1 gniazdo USB 3.1 z gniazdem typu C [tylko w wersji Type-C Edition – w edycji standardowej znajdziemy drugie gniazdo USB 3.0], jeden port USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 oraz wejście i wyjście audio.

2

In Win 805 będzie dostępna od września na całym świecie. Cena nie jest znana, ale będzie się różnić w zależności od konfiguracji i regionu.

3

Źródło: KitGuru
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku