Po niedawnym teście projektora FullHD Optomy, będącego przedstawicielem raczej średnio-półkowego segmentu cenowego przyszedł czas na “drobną” odskocznię. Załóżmy, że mamy dość obszerny budżet na zbudowanie kameralnego kina w domowym zaciszu. Co więc będzie nam potrzebne? Oczywiście zaciemnione pomieszczenie, jakieś wygodne fotele, ekran o dużej przekątnej i solidny zestaw nagłośnienia by odwzorować wszelkie detale w ścieżce audio, co przełoży się na jeszcze głębsze doznania obcowania z oglądanymi filmami.
Ponownie przyjże się myszy od Cougara, tym razem za sprawą Revenger S. Do tej pory gryzonie od tego producenta pokazywały pazur i były godnymi rywalami, nawet dla większych marek. Czy dzisiaj prezentowany produkt dotrzyma im tempa?
W ostatniej publikacji spod szyldu Cougar brała udział mysz – Minos X3, która pozytywnie mnie zaskoczył. Jak zaprezentuje się jego starszy brat w postaci Minosa X5? Na papierze wygląda na to samo „tylko lepiej”. Jak będzie w rzeczywistości? Przyjrzę się temu produktowi i sprawdzę jak kocur wypadnie tym razem.
Cooler Master konsekwentnie poszerza swoją ofertę obudów, czego przykładem jest MasterBox 5t. Mimo różnych rozwiązań zastosowanych w każdym z case’ów, producent stara się, by łączyło je jedno: wolność dla użytkownika jeśli chodzi o aranżację wnętrza obudowy.
MasterBox 5t posiada wycięcia na płytę główną, umieszczone w panelu bocznym, które mają ułatwić montaż i zapewnić kompatybilność obudowy z płytami o różnych rozmiarach, takimi jak: E-ATX, ATX, Micro-ATX i ITX.
Wcięcia powinny pozwolić także na dokonanie zmian w obudowie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Przykładowo zamiast montażu pięciu dysków SSD, jeden z nich można zastąpić dwoma dyskami HDD, umieszczonymi na dole obudowy, tuż obok zasilacza.
Obudowa Cooler Mastera zapewnia także wsparcie dla potężnych kart graficznych, takich jak GeForce GTX Titan Z czy Radeon R9. Nieodłącznym towarzyszem tego typu podzespołów powinno być porządne chłodzenie. W MasterBox 5t znajdzie się miejsce dla większego coolera, o rozmiarach do nawet 167 mm wysokości.
Obudowa MasterBox 5t kosztuje około 420 zł.
Zdjęć produktu:
Cechy produktu:
– Materiały: stal, plastik
– Kompatybilność: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
– Maksymalna długość kart graficznych: 410 mm
– Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 167 mm
– Maksymalna wysokość zasilacza: 180 mm
– Zatoki na magazyny danych: 2 x 3.5/2.5 cala, 1 x SSD
– Wentylatory w zestawie: 1 x 120 mm z przodu i 1 x 120 mm z tyłu
– Miejsce na dodatkowe wentylatory: 1 x 120/140 mm u góry, 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm z przodu i 1 x 120 mm tyłu
– Wsparcie dla chłodzenia wodnego: radiator 240/280/360 mm z przodu (grubość bez wentylatora do 50 mm), 120 mm z tyłu
– Panel I/O: 2 x USB 3.0, wejście i wyjście audio, regulator szybkości wentylatorów
– Filtry przeciwkurzowe: przód, dół
– Wymiary: 541,2 x 220 x 513,5 mm
Źródło: Informacje Prasowe
Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera
Copyright power by:
ITPC.net.plNa portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…