Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Innowacyjne rozwiązania w chłodzeniu komputerów od 10 lat – Enermax

 

Od wielu lat marka Enermax jest kojarzona z najpopularniejszymi firmami zajmującymi się światowymi dostawami zasilaczy o wysokiej jakości. Firma posiada bogate doświadczenie i jest jednym z liderów również w innych segmentach: Od czasu uruchomienia działu systemów chłodzenia w 2004 roku sekcja ciągle się rozrastała i dzisiaj jest jednym z głównych filarów Enermaxa. Producent angażuje własne zespoły badawcze i rozwojowe dla rozwiązań chłodzących, które opracowały liczne innowacje i opatentowane rozwiązania. Unikalne technologie takie jak trwałe łożyska Twister, spektakularny pierścień LED oraz specjalne techniki przepływu powietrza w coolerach CPU są powodami, dla których konsumenci z całego świata zaufali marce "Cooling by Enermax". W 2014 roku produkty "Cooling by Enermax" obchodzą swoje dziesiąte urodziny. Jako podziękowanie dla konsumentów za ich wsparcie i zaufanie, Enermax organizuje europejski konkurs oraz zapewnia korzystne obniżki cen dla niektórych produktów chłodzących.

Rocznicowa strona internetowa
Dla użytkowników zainteresowanych kamieniami milowymi w rozwoju produktów "Cooling by Enermax" w ostatnich 10 latach, producent przygotował specjalną rocznicową stronę internetową. Znajdują się tam również informacje na temat obecnych promocji oraz konkursów.

>> Strona internetowa "10 Years of Cooling by Enermax"
>> Krótkie filmy o innowacjach i patentach Enermaxa

 

Rocznicowy konkurs: Wygraj gamingowy PC o wartości 1500 Euro
Enermax świętuje dziesiąte urodziny "Cooling by Enermax" wraz z europejskim konkursem, który będzie wspierany przez inne ekskluzywne akcje. Główną nagrodą jest kompletny gamingowy zestaw komputerowy – wyposażony w wydajnościowe podzespoły od Enermaxa, ASRocka, Sapphire oraz Kingstona. Całkowita wartość tego potężnego komputera gamingowego przekracza 1500 Euro! Poza tym, Enermax rozdaje również dwa topowe zestawy "Ahead of the Game" zawierające obudowy, zasilacze oraz coolery (całkowita wartość: 600 Euro). Konkurs jest dostępny dla konsumentów z Europy i będzie trwał do 22 maja 2014 roku.

>> Wszystkie informacje o konkursie
>> Zdjęcia prasowe rocznicowego PC
>> Film rocznicowego PC

 

Rocznicowa obniżka: 10% mniej dla ETS-T40 Series
Enermax rozgrzewa obchody dziesiątych urodzin "Cooling by Enermax" wraz z atrakcyjnymi obniżkami cen dla wybranych produktów. Na dobry start, konsumenci mogą zaoszczędzić do 10% na wszystkich modelach coolera CPU z serii ETS-T40. Promocja będzie aktywna do 11 maja 2014 roku.

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku