Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


iPhone Xs, Xs Max oraz XR – ile RAM i jaka pojemność baterii?

Podczas premiery nowych urządzeń Apple zabrakło szczegółowych informacji o wielkości pamięci RAM oraz pojemności baterii. Jak się okazuje, iPhone XR pod kątem czasu pracy na baterii może pobić swoich droższych braci.

 

Poznaliśmy już specyfikację iPhone Xs, Xs Max oraz XR. Brakowało tam jednak dwóch informacji, które dla niektórych użytkowników mogą okazać się kluczowe – pamięć RAM oraz miliamperogodziny. O ile w przypadku baterii dostaliśmy informacje o szacowanym czasie działania, o tyle zabrakło całkowicie jakichkolwiek doniesień o RAM.

 

iPhone Xs oraz Xs Max pochwalić się mogą 4 GB pamięci RAM. To wartość o 1 GB większa w porównaniu do iPhone X oraz XR. Chociaż przy iOS dzięki dobrej optymalizacji nie trzeba się martwić o ilość pamięci operacyjnej przy normalnym użytkowaniu, o tyle może ona okazać się istotna dla gier 3D oraz promowanej wraz z premierą iOS 12 rozszerzonej rzeczywistości.

  iphone-xr-select-static-201809_GEO_EMEA  

Znacznie ciekawiej wygląda jednak kwestia pojemności baterii. Jak się bowiem okazuje, najdłużej może działać nie iPhone Xs, ani nawet Xs Max, a… iPhone XR. iPhone Xs okazuje się mieć mniejszą baterię niż poprzednik (2658 mAh w porównaniu do 2716 mAh), w przypadku Xs Max wartość ta to już 3174 mAh. Najciekawiej prezentuje się najtańszy smartfon, który posiada baterię identyczną jak Xs Max. Dodając do tego niższą rozdzielczość oraz panel LCD możemy spodziewać się dłuższej pracy urządzenia bez potrzeby ładowania.

 

Na premierę nowych iPhone-ów przyjdzie nam poczekać do jutra, 21 września. Wtedy sprzęt powinien dotrzeć do pierwszych klientów, którzy zamówili modele w przedsprzedaży. Debiut iPhone XR zaplanowany został na 26 października.

 
  Źródło: Gadgets 360
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku