Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Kuzniewski.pl – telenowelę czas zacząć

Data Publikacji: 05 września, 2017

komentarzy:

Dariusz Kuźniewski, właściciel upadłego sklepu kuzniewski.pl, zabrał głos w sprawie, która teraz zdaje się bardzo zawiła. Właściciel twierdzi, że został oszukany przez współpracowników.

 

Upadek kuzniewski.pl mocno wstrząsnął światem IT. „Historia o tym w jaki sposób prawie straciłem firmę i sam dostarczyłem (bo nawet nie sprzedałem) sznur, na którym próbowano mnie powiesić.” – takimi słowami Dariusz Kuźniewski rozpoczyna swoje wypracowanie, gdzie przedstawia swój punkt widzenia.

 

Przyczyny upadku nie są jasne. Oficjalnie mówiono o zatorze finansowym, który spowodowany został „niespodziewaną zapaścią w branży IT w Polsce”. Na jaw z czasem zaczęły wychodzić różne informacje, między innymi wypowiedzi pracowników, oskarżających właściciela o zaistniałą sytuację. Dariusz Kuźniewski miał nawet nie wypłacać zaległego wynagrodzenia za nadgodziny.

 
źródło: Dariusz Kuźniewski | kuzniewski.pl
źródło: Dariusz Kuźniewski | kuzniewski.pl
 

Prezes ma jednak odmienne zdanie. Winą za upadek obarcza swoich współpracowników, którzy szykowali pucz. Rozegranie godne podziwu, lecz postawa właściciela firmy z wielomilionowym obrotem wydaje się bardzo naiwna. W skrócie winni po pojawieniu się problemów finansowych mieli zaproponować zmianę operatora sklepów. Chodzi o spółkę BlackBerg sp. z o.o., której byli udziałowcami. Kuźniewski zgodził się na to, wierząc w dobre intencje. Celem nie była jednak pomoc firmie z problemami finansowymi, lecz przejęcie jej bazy klientów i jej zniszczenie.

 

Tak wygląda cała sytuacja w skrócie, jednak tekst jest o wiele rozleglejszy i mógłby być świetnym scenariuszem do filmu. Kuźniewski po rozgrywce swoich współpracowników zmuszony został do ogłoszenia upadłości, zaś teraz zapowiada walkę o firmę i o rekompensatę za poniesione straty materialne i wizerunkowe. Sklep kuzniewski.pl przy współpracy z silnym partnerem ma niedługo wznowić swoje funkcjonowanie.

 

Sprawie będziemy przyglądać się na bieżąco. Zapowiada się naprawdę długa batalia, jakiej polski rynek IT jeszcze do tej pory nie widział. Całość możecie przeczytać na stronie sklepu POD TYM LINKIEM.

 
 

Źródło: Money.pl, Kuzniewski.pl

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ponad 10 milionów haseł Polaków w sieci
Data publikacji:
18.12.2017
Autor publikacji:
Darmowy tydzień z H1Z1
Data publikacji:
14.12.2017
Autor publikacji:
Druga Generacja AMD Ryzen
Data publikacji:
14.12.2017
Autor publikacji:
Volta: Czyli umarł król, niech żyje król.
Data publikacji:
13.12.2017
Autor publikacji:
PUBG: Xboxowa ofensywa i anatomiczny damski krok
Data publikacji:
12.12.2017
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
MSI X299 Gaming M7 ACK
Data publikacji:
27.11.2017
TEST Adata XPG SX7000 512GB
Data publikacji:
29.11.2017
Test MSI GTX 1080 Ti Gaming X Trio
Data publikacji:
15.12.2017

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku