Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


LG wprowadzi na rynek własną usługę muzyczną!

LG-Music-001

Serwisy muzyczne to w dobie smart fonów stały się bardzo popularnym przedsięwzięciem. Apple Music, Spotify, Deezer czy rodzinne Muzo mają tysiące wiernych fanów, którzy przy niewielkiej kwocie ok. 20 zł oferują dostęp do milionowych bibliotek naszych ulubionych artystów i zespołów. LG Electronics wpadł na pomysł wprowadzenia na rynek podobnego serwisu i zamierza go udostępnić jeszcze w tym miesiącu.

Usługa będzie dostępna za pośrednictwem aplikacji LG SmartWorld i przeznaczona jest dla określonych modeli smartfonów południowokoreańskiego giganta, które są w stanie odtwarzać muzykę w 24-bitach, takich jak G2, G3, G4 oraz G Flex 2. Serwis będzie dostępny w 70 krajach na całym świecie, a mogą z niego skorzystać m.in. mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Chin, Francji, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Niewiadomo czy w dzień startu trafi również do Polski. LG Music ma dostarczać klientom muzykę w wysokiej rozdzielczości 24-bity/192 kHz i jest to jakość mniej więcej sześciokrotnie lepsza od tradycyjnej płyty CD (16-bitów/44,1 kHz). Użytkownicy w ramach korzystania z nowego serwisu, każdego miesiąca otrzymają możliwość pobrania dwóch darmowych utworów, a także 50-procentowy rabat na zakup innych piosenek.

Szkoda, że serwis będzie dostępny tylko dla użytkowników smartfonów LG. Jak wypadnie całe przedsięwzięcie? Przekonamy się o tym jednak już za kilka tygodni, gdy serwis wystartuje na rynku światowym.

Źródło: LG / oprac. własne
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku