Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Lian Li PC-O11 Dynamic – ciekawa i zadziwiająco tania

Lian Li postanowiło odświeżyć swoją linię PC-O11 o nowy model Dynamic. Połączy ona nietuzinkowy design opracowany przez znanego overclockera der8auer oraz naprawdę niską cenę, jak na tego producenta. Niestety fani chłodzenia powietrznego raczej będą musieli obejść się smakiem…

 

Wersja Dynamics, w odróżnieniu od pierwotnej PC-O11, nie posiada w pełni aluminiowej konstrukcji. Szkielet wykonany został ze stali, zaś alu zobaczymy na bocznych panelach. Zastosowano także nowy system montażu ww. paneli. Wystarczy unieść ściankę do góry, by ta się odłączyła. Takie rozwiązanie pozwoliło na uniknięcie widocznych śrub na ich powierzchni. Nie zapomniano jednak o rozbieralnej górze oraz przodzie, aby zapewnić jak najlepszy dostęp do wnętrza obudowy.

  lian li pc-o11 dynamic  

Wnętrze PC-O11 Dynamic nie zmieniło się zbytnio. Nadal mamy do czynienia z dwiema pionowymi komorami – jedną na płytę główną z podzespołami oraz drugą na zasilacz, kable i dyski. Co ciekawe, kieszeń na dyski oraz na zasilacz mogą być stosowane zamiennie, a w ostateczności użytkownik ma możliwość zamontowania drugiego PSU. Nie zabrakło również miejsca dla czterech dysków SSD.

 

W przypadku chłodzenia Lian Li PC-O11 stworzona jest głównie z myślą o rozwiązaniach wykorzystujących ciecz. Der8auer zadbał o powierzchnię na zainstalowanie chłodnic 360mm na górze, dole oraz boku obudowy. Producent zrezygnował z pomysłu frontowych wentylatorów, które przy oszklonym froncie praktycznie nie miały skąd pobierać powietrza. W zamian za ich brak otrzymujemy miejsce na karty graficzne o długości do 420mm.

 

Zdjęć produktu:

1/6
 

Dzięki temu, że producent wprowadził nieco cięć do wersji Dynamic, obudowę możemy kupić za 129 euro, co na dzień dzisiejszy daje nam około 540 złotych, co daje naprawdę sensowną kwotę jak na konstrukcję producenta premium, wykonanej w większości ze szkła oraz aluminium, a także o oryginalnym designie. Brawo Lian Li!

 
  Źródło: Tom’s Hardware
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku