Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Office 2019 tylko na Windows 10?

Wszystko wskazuje na to, że zbliżającej się wersji nowego pakietu biurowego od Microsoft nie zainstalujemy na starszych systemach. Co więcej, prawdopodobnie nie uświadczymy w ogóle tradycyjnego instalatora MSI.

 

Jak informuje Microsoft, Office 2019 nie będzie dostępny wraz z tradycyjnym instalatorem w technologii MSI. Jak stwierdziła firma „aplikacje Office 2019 będą wydane wraz z instalatorem w trybie Click-to-Run”. Ponadto nie tylko pakiet biurowy nie będzie kompatybilny z systemami Windows 7 i 8.

 

Co prawda instalatory MSI dostępne będą w przypadku produktów Office Server. Zmieni się także czas wsparcia – ze standardowych 10 lat do zaledwie 5, wraz z 2 latami poszerzonego supportu. Wytłumaczenie? Dziesięcioletnie oprogramowanie jest „trudne w zabezpieczeniu i właściwie mniej produktywne”.

  hero-still-image-mobile  

Nowy pakiet biurowy zadebiutuje w drugiej połowie 2018 roku. Czy taka zmiana polityki to dobra decyzja? Śmiem wątpić. Klienci już nieraz swoim sprzeciwem wywierali sporą presję na Microsofcie. Z drugiej strony w dobie wielkiej popularności Office 365 liczba użytkowników, korzystających ze standardowych wydań znacząco zmalała.

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku