Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Mobilny skaner ScanSnap iX100 – wyższy poziom produktywności i wydajności w biznesie

Mobilny skaner ScanSnap iX100   

·         Wyposażony w Wi-Fi oraz akumulator litowo-jonowy

·         Skanuje bezpośrednio do urządzeń mobilnych oraz do komputera

·         Jak dotąd najlżejszy i najszybszy skaner w swojej klasie

  Londyn, 9 września 2014Fujitsu zaprezentowało nowy model z wielokrotnie nagradzanej serii skanerów dokumentowych ScanSnap: Fujitsu ScanSnap iX100. To ultramobilne urządzenie z wbudowaną funkcją Wi-Fi i akumulatorem, które w niespotykanym dotąd stopniu zwiększa wydajność i produktywność skanowania w podróży. Zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb pracowników bez względu na miejsce, w którym się znajdują i rodzaj dokumentu, który chcą zeskanować. Najnowszy członek rodziny ScanSnap pozwala mobilnym pracownikom digitalizować dokumenty bezpośrednio do smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych (również Mac) poprzez Wi-Fi oraz udostępniać je za pośrednictwem usług w chmurze. Ważący zaledwie 400 g i skanujący jedną stronę z szybkością 5,2 s (A4, kolor, 200/300 dpi) ScanSnap iX100 jest jak dotąd najszybszy w swojej klasie. ScanSnap iX100 wznosi biznes na wyższy poziom produktywności i wydajności, bez względu na miejsce wykonywania pracy.  

iX100_left_spath_dualscan_w

        „Coraz więcej osób pracuje poza biurem, dlatego urządzenia mobilne, takie jak tablety i smartfony, stały się standardowym wyposażeniem wielu pracowników” — mówi Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Nasze urządzenie ScanSnap iX100 to mały i niezawodny towarzysz skanowania, dzięki któremu praca zdalna staje się bardziej efektywna”.   „Stale rozwijamy rodzinę produktów ScanSnap, by zaspokajać obecne i przyszłe potrzeby klientów” – dodaje Klaus Schulz, Manager Product Marketing EMEA, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Mobilni pracownicy mogą teraz skanować i przesyłać dokumenty, wizytówki albo rachunki za pośrednictwem Wi-Fi, nie martwiąc się o dostępność sieci bezprzewodowej i bez konieczności używania kabli”.   Nieograniczone możliwości Łączność Wi-Fi oraz wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewniają użytkownikom doskonałe możliwości przenośnego skanowania. Dzięki urządzeniu ScanSnap iX100 mobilni pracownicy mają pełną swobodę wykonywania swoich obowiązków w dowolnym miejscu. Wydajny procesor GI dostarcza automatycznie retuszowane obrazy cyfrowe wysokiej jakości z dowolnego dokumentu, dostępne później w postaci pliku JPEG, PDF, PDF z aktywną funkcją wyszukiwania albo pliku Word, Excel czy PowerPoint z możliwością edycji.   Wszystko to sprawia, że ScanSnap iX100 jest idealnym skanerem dla agentów ubezpieczeniowych, handlowców, audytorów, prawników oraz innych osób, muszących skanować dokumenty poza biurem. Studenci i pracownicy małych firm również dostrzegą korzyści płynące z niewielkich rozmiarów urządzenia oraz jego mobilności i wszechstronności.     Automatyczne dostosowanie do otoczenia sieciowego Wbudowane Wi-Fi automatycznie wykrywa i łatwo łączy się z siecią w domu, biurze czy w podróży. Użytkownicy mogą bezprzewodowo skanować dokumenty prosto do urządzeń z systemami Android czy iOS, nawet gdy w pobliżu nie ma punktu dostępowego Wi-Fi.  
  • W domu: połączenie przez punkt dostępowy routera
  • W biurze: połączenie przez zabezpieczoną sieć Wi-Fi
  • W podróży: połączenie ad-hoc bez punktu dostępowego
  Nowe funkcje – nowa wydajność Dwie zaawansowane funkcje stworzono po to, by skrócić czas przechwytywania obrazu i zwiększyć wydajność pracy mobilnych użytkowników:

iX100_left_upath_A4set_w

  • Dual Scan: ta nowa funkcja pozwala użytkownikom skanować jednocześnie dwa dokumenty niewielkich rozmiarów, takie jak rachunki czy wizytówki. ScanSnap iX100 automatycznie rozpozna rozmiar papieru.
  • Automatyczne łączenie dwustronicowych dokumentów: dokumenty o rozmiarze do A3 mogą być digitalizowane bez użycia arkusza ”carrier sheet”. Wystarczy złożyć dokument na pół, a po zeskanowaniu ScanSnap iX100 automatycznie złączy np. wykres rozciągnięty przez środek kartki A3.
    Fujitsu ScanSnap iX100 współpracuje z systemami Windows, Mac OS, Android oraz iOS. Umożliwia zeskanowanie do 260 kartek (A4, kolor, jednostronnie, 300 dpi) przy w pełni naładowanym akumulatorze. Do skanera dołączony jest bogaty pakiet oprogramowania, składający się z aplikacji ScanSnap Manager, ScanSnap Organizer, CardMinder, a także ABBYY FineReader for ScanSnap i Scan to Microsoft SharePoint (tylko na PC). Aplikację ScanSnap Connect można pobrać bezpłatnie z Google Play dla systemu Android, z Amazon Appstore dla urządzeń Kindle oraz z iTunes dla systemu iOS. Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od 9 września 2014 r. Zalecana cena detaliczna wynosi 229 € (183 £, 297 $) plus VAT.   Konkurs na najlepsze selfie z okazji premiery produktu Z okazji premiery urządzenia ScanSnap iX100 Fujitsu organizuje konkurs na najlepsze selfie, trwający od 9 września do 10 grudnia 2014 roku. Klienci, którzy zakupią w tym czasie skaner ScanSnap iX100, mogą dołączyć do zabawy, robiąc sobie zdjęcie podczas skanowania dokumentów swoim nowym urządzeniem w niecodziennej lub śmiesznej sytuacji. Zgłaszając je do konkursu, będą mieli szansę wygrać tablet Fujitsu najwyższej jakości.   Galeria zdjęć w wysokiej rozdzielczości: http://j.mp/1j8IMNs   Linki do filmów: iX100 Functions: http://youtu.be/K0SYWJEWttI
iX100 Business: http://youtu.be/hsJUO5BN5dk iX100 Home: http://youtu.be/8TOOh1l-s0c
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku