Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nowa promocja od ASUS! Kupując karty graficzne zyskujesz!

W styczniu klienci, którzy zdecydują się na zakup objętych akcją modeli kart graficznych ASUS w wybranych sklepach skorzystają z dodatkowych bonusów jak kody rabatowe o wartości 50 zł do sklepu ultima.pl czy bilety do sieci kin Cinema City.

ASUS-Promocja-Styczeń-001

Kupując dowolną wersję karty graficznej ASUS GTX960 w dniach od 11 do 30 stycznia 2016 w wybranych sklepach użytkownik otrzyma kod rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie z grami ultima.pl. Zasady są bardzo proste. Wystarczy po zakupie wysłać na adres vga@asus-polska.pl email zatytułowany „Kupuj i Graj” i zawierający imię, nazwisko uczestnika, numer seryjny produktu oraz skan dowodu zakupu – najpóźniej w terminie do siedmiu dni od zakończenia okresu promocji. Każda osoba jest uprawniona do otrzymania kodu tylko raz i warto pamiętać, że liczba kodów jest ograniczona. Szczegóły akcji, po kliknięciu w link umieszczony poniżej:

c99fMRk

ASUS-Promocja-Styczeń-002

W promocji, w której za zakup karty klienci otrzymają vouchery na bilety do wykorzystania w sieci kin Cinema City, biorą udział modele z chipsetami AMD od R7250 i wyższe oraz NVIDII od GTX950 [z wyłączeniem GTX960]. Akcja potrwa od 11 stycznia do 7 lutego 2016 lub do wyczerpania zapasów, ponieważ liczba voucherów jest ograniczona. Aby otrzymać kupon należy wysłać email z nazwą akcji w tytule na adres vga@asus-polska.pl – najpóźniej w terminie do siedmiu dni od zakończenia okresu promocji. Wiadomość powinna zawierać imię, nazwisko uczestnika, numer seryjny produktu oraz skan dowodu zakupu. Szczegóły akcji, po kliknięciu w link umieszczony poniżej:

c99fMRk

O Firmie ASUS:

Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony.

Źródło:  ASUS / Infor. Prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku