Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Przeciek: Nvidia GeForce RTX 2080Ti – wydajność w grach

Kolejny przeciek z benchmarkami wydajności najnowszej karty od Nvidii. RTX 2080Ti został przetestowany w wielu popularnych grach w rozdzielczości 4K i porównany do GTX 1080Ti. Niestety nie mamy pewności, czy te wyniki są rzeczywiste, więc radzimy potraktować je ze sporym dystansem.

 

Zacznijmy jednak od zdjęcia, które trafiło do redakcji VideoCardz z anonimowego źródła. Prezentuje ono wynik benchmarku 3DMark TimeSpy dla „generic NVIDIA graphics device” z kodową nazwą 1E07 oraz 11 GB pamięci VRAM. Uzyskał on 12 825 pkt w teście, co przekłada się na 35% wyższą wydajność względem GTX 1080Ti. Mówimy tutaj jednak o wersji nie wyposażonej w optymalizacyjne sterowniki od zielonych.

  9xaWEs0KhzKoHnKJ  

Teraz czas na gry. Wszystkie testy pochodzą z opublikowanego przez tureckiego YouTubera PC Hocasi TV wideo, w którym je przedstawia. Film w sumie zniknął tak szybko, jak tylko się ukazał. Zdążono jednak zrobić zrzuty ekranu i wyniki są tak czy tak już dostępne. Niestety nie możemy stwierdzić, czy są one prawdziwe. Co więcej pewne wątpliwości wzbudza benchmark w wersji beta Battlefielda V, a jak dobrze wiemy, oficjalna beta dla niektórych startuje dzisiaj.

 

Redakcja 3DCenter zebrała rezultaty w całość i porównała z wynikami osiąganymi przez GTX 1080Ti. Średni wzrost wydajności oscyluje w okolicach 37,5%:

  OgHJXKSRr3WNLpcP  

Galeria z wszystkimi wynikami poniżej:

 

Zdjęć produktu:

1/10
   
 

Źródło: TechPowerUp

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku