Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nvidia GTX 1080Ti potwierdzony; program wymiany dla posiadaczy 980Ti?

W ofercie pracy dla starszego kierownika działu marketingu, Nvidia potwierdziła plany wydania wersji Ti swojej karty GTX 1080. Nie posiadamy informacji dot. jej wydajności, ani zmian które wprowadza względem obecnie dostępnej na rynku karty, lecz zapowiedziano ciekawy model wymiany dla posiadaczy kart 980Ti.


d37583cb3141

Obecni posiadacze kart GTX 980Ti będą mieli możliwość wymieniania ich w zamian za zniżkę przy zakupie kart GTX 1080 Ti. Oferta ta będzie najprawdopodobniej dostępna jedynie dla klientów w USA, lecz nie wyklucza się wprowadzenia jej na innych rynkach – na przykład w Polsce. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, jak bardzo korzystna była by potencjalna wymiana za dopłatą, ale pierwsze głosy wskazują na $200 rabatu przy zakupie 1080Ti. Prognozując cenę nadchodzącej karty koncernu z Santa Clara oscylującej w okolicach $1000, jest to średnio korzystny interes. Nvidia musiałaby zaproponować znacznie korzystniejszą ofertę by, naszym zdaniem, zmotywować posiadaczy kart 980Ti do wymiany na nowszy model.


Po znakiem zapytania pozostaje inna kwestia, czy posiadacze kart GTX 1080 oraz 1070 powinni czuć się poszkodowani, jeżeli promocja będzie skierowana wyłącznie do flagowca serii 9? Głównym elementem oferty wymiany jest chęć nagradzania lojalności konsumentów, więc Nvidia musi solidnie przemyśleć strategię. Dodatkowe potencjalne problemy z partnerami takimi jak Asus, MSI, Zotac, EVGA i inni tylko spiętrza istniejące już problemy.


A jak wy widzielibyście program wymiany kart w zamian za upust przy zakupie nowych? Czy takie promocje w ogóle by was zainteresowały, jeżeli wielkość upustu byłaby znacząca? Podzielcie się z nami w komentarzach!


Premiera kart Nvidia GTX 1080Ti przewidywana jest na 1Q 2017 roku. Prezentacja odbędzie się zapewne podczas targów CES 2017 mających miejsce w Las Vegas w Styczniu.

Źródło: Techpowerup.com

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku