Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Dołącz do streamerów Nvidii – konkurs

Transmisje na żywo z gier są coraz bardziej popularne. Jeśli sami streamujecie, to właśnie jest świetna okazja do tego, aby przejść na szczebel zawodowy. Nvidia rozpoczyna konkurs, w którym wyłoni nowego streamera do swojej ekipy!

Każdy ma okazję do dołączenia do grona streamerów Nvidii. Warto wspomnieć, że oprócz sporej widowni zwycięzca może liczyć na miesięczny kontrakt o wartości 1000 zł netto. W trakcie jego trwania osoba poprowadzi cztery 3-godzinne transmisje na żywo w serwisie Twitch pod skrzydłami zielonych.

  streamerzy nvidia  

Sam konkurs składać się będzie z dwóch etapów. Podczas pierwszego kandydaci mają nagrać vloga, w którym odpowiadają na pytania konkursowe (Kim jestem?, Dlaczego ja?, Co wniosę do kanału NVIDIA?, Jakie są moje ulubione gry?, Gdzie widzę siebie za 2 lata?). Trzeba go umieścić na Facebooku lub YouTube oraz wysłać link wraz z odnośnikami do swoich kanałów w serwisach społecznościowych oraz wideo na adres mailowy konkurs@fantasyexpo.pl. Etap potrwa do godziny 23:59 dnia 20.07.2017.

 

W etapie drugim kandydaci muszą wziąć udział w streamie na twitchu Nvidii, gdzie zostaną im wyznaczone terminy, w których przeprowadzą dwugodzinny stream w dniach 22-23.07.2017.

 

Jeśli zwycięzca się sprawdzi, może liczyć na przedłużenie kontraktu z Nvidią z indywidualnymi warunkami współpracy. Jeśli chcecie wziąć udział, to pospieszcie się – pozostały już tylko dwa dni! Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

 
 

Źródło: NVIDIA

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Huawei w 2020 ma przegonić Samsunga
Data publikacji:
18.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku