Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


O portalu

Inicjatywa ITPC powstała w grudniu 2009 roku jako forum o tematyce komputerowej. Na początku strona zrzeszała jedynie niewielką grupę znajomych, z innego, upadającego już portalu, którzy niezadowoleni z panującej tam atmosfery i braku zmian, postanowili stworzyć coś swojego.


W tamtym czasie było to forum dyskusyjne oparte na gotowym szablonie PHP, na darmowej domenie, niewiele różniące się od setek innych o tej samej tematyce. Przez długi czas głównym celem inicjatywy ITPC było udostępnienie platformy do rozmów dla wąskiej grupy entuzjastów. Jednak z czasem forum zyskało własny adres WWW oraz drobne usprawnienia, niemniej wzrost popularności w dalszym ciągu był niewielki. Sytuacja ta trwałaby pewnie do dziś, gdyby nie właściciel portalu – Jarek Arczyński aka Blackwhite.


Kilka lat temu, Jarek zajął się tworzeniem materiałów na YouTube, na kanał znany dziś jako Blackwhite TV. Jako jeden z założycieli a zarazem osoba od początku związana z forum ITPC postanowił wykorzystać drzemiący tu potencjał. Dysponując osobami chętnymi do pisania, wyszedł z inicjatywą portalu ITPC. W grudniu 2012 roku powstała pierwsza wersja portalu, który stał się również podstawą dla dotychczas istniejącego forum. Dzięki wysokiej jakości tekstów oraz reklamie na YouTube, portal zaczął się rozwijać, a forum przybywało użytkowników.


Wrzesień 2016 roku jest kolejnym kamieniem milowym w historii ITPC, ponieważ portal i forum zyskało nowy, innowacyjny wygląd i funkcjonalność. Można powiedzieć, że w tym momencie może śmiało konkurować z czołówką polskich stron o tematyce IT, zarówno pod względem jakości tekstów jak i profesjonalnej witryny internetowej. Obecnie na rzecz portalu ITPC pracuje 5 osób: redaktor naczelny – Adam Bartoszczyk-Brzoskowski, sekretarz redakcji – Paweł Cios oraz 3 redaktorów: Dominik Połomski, Karol Kaszubowski oraz Tomasz Królikowski.
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku