Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Prolimatech uderza tańszych konkurentów z nową serią

Prolimatech to znany producent highendowego chłodzenia na procesor z dużym działem badawczym, który ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Ich modele w klasie premium jak Megahalems, Genesis czy Armageddon wielokrotnie wygrywały w testach porównawczych z innymi markami, a do tego jeszcze mają elegancki i kolorowy wygląd, który ma szczególne znaczenie dla osób posiadających obudowę komputerową z oknem. Dzisiaj na rynek europejski Prolimatech wprowadza nową serię skierowaną do klientów, którzy chcą wykorzystać zaawansowane technologie opatentowane przez producenta, ale nie wydając tak dużo pieniędzy na chłodzenie, albo też mają po prostu komputer bez okna i chcą mieć naprawdę wydajny i cichy system. Mowa o tańszej serii Prolimatech Basic z pięcioma modelami – 45, 48, 65, 68 oraz 81.

Najmniejszy Basic 45 mimo niskiej ceny waży 288g i ma po dwie miedziane rurki cieplne o grubości 6mm wychodzące z prawej i lewej strony podstawy. Największy Basic 81 waży już 748g i ma po sześć miedzianych ciepłowodów wychodzących z każdej strony i do tego dwa oddzielne skrzydła w radiatorze. Wszystkie modele są zaopatrzone w ciche wentylatory typu PWM, które potrafią same regulować prędkość obrotową w zależności od temperatury systemu. W każdym zestawie znajdziemy także pastę termoprzewodzącą Prolimatecha, które są znane z efektywności w highendowych modelach oraz wszystkie elementy montażowe do najnowszych procesorów firmy AMD i Intel – w tym do serii Haswell na Socket 1150. Do modelu Prolimatech Basic 81 jest także załączona dodatkowa para zawiasów na drugi wentylator 120mm, co przy tak dużym radiatorze potrafi zdziałać prawdziwe cuda, szczególnie dla maniaków totalnej ciszy w komputerze, którzy lubią korzystać z kilku lub kilkunastu rdzeni.

Chłodzenie z serii Basic zostało stworzone, aby pobić wszystkich innych producentów w kategorii wydajność przez cena. Nowe modele będą już dostępne na początku listopada w sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem marki Prolimatech na Europe – firmą Caseking.

Sugerowana cena detaliczna:

Prolimatech Basic 45 – 75zł brutto
Prolimatech Basic 48 – 85zł brutto
Prolimatech Basic 65 – 117zł brutto
Prolimatech Basic 68 – 129zł brutto
Prolimatech Basic 81 – 149zł brutto

###

Chlodzenie_Prolimatech_Seria_Basic_45 Chlodzenie_Prolimatech_Seria_Basic_48 Chlodzenie_Prolimatech_Seria_Basic_65 Chlodzenie_Prolimatech_Seria_Basic_68 Chlodzenie_Prolimatech_Seria_Basic_81

 

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku