Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


PS4 w końcowej fazie swojego cyklu życia

John Kodera, CEO PlayStation oznajmił, że PS4 wkroczyło właśnie w końcową fazę swojego cyklu życia. Co to konkretnie oznacza dla graczy i czego w związku z takim komunikatem możemy się spodziewać?

 

John Kodera powiedział inwestorom na Investor Relations Day 2018 w Tokio, że aktualnie PS4 weszło w fazę, kiedy to liczba sprzedanych egzemplarzy będzie maleć. Co prawda spadkowi popularności PlayStation 4 zaprzeczają chociażby wysokie zyski ze sprzedaży abonamentu PS Plus, ale warto zwrócić uwagę na to, że konsola w listopadzie będzie obchodzić swoje piąte urodziny.

  PS4_slim_detail_3  

Takie doniesienia nie wskazują na to, iż PlayStation zakończy wsparcie dla PS4. Oznaczają tylko tyle, że większość planowanej sprzedaży konsol została już osiągnięta i teraz producent skupi się na aktywnych graczach. Kodera oznajmił także, że Sony „przykucnie na chwilę, by później sięgnąć jeszcze wyżej w przyszłości”. Najprawdopodobniej CEO PlayStation chodziło o standardową stagnację na rynku, która ma miejsce podczas produkcji i wprowadzania nowego produktu na rynek. Czyżby chodziło o PlayStation 5? Najwyraźniej. Wszelkie przecieki sugerują, że nową konsolę ujrzymy w 2019 lub 2020 roku.

 
 

Źródło: VG247

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku