Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Pulsefire – nowość od HyperX

Kilka miesięcy temu firma HyperX nadal była głównie firmą z zestawami słuchawkowymi. Jasne, Kingston również nałożył logo HyperX na pamięci RAM, ale to była głównie linia Cloud, która przyciągnęła największą uwagę.

hyperx-pulsefire-fps_front-100701788-large

W październiku ubiegłego roku wydano jednak klawiaturę hybrydową HyperX Alloy. We wtorek na targach CES HyperX zrobił krok dalej: wraz z zapowiedzią nowej myszy Pulsefire firma jest obecnie oficjalnym punktem kompleksowej obsługi urządzeń peryferyjnych przeznaczonych do gier.


To dość bezpieczny projekt. Pomimo czarno-czerwonego schematu kolorów, Pulsefire wydaje się oczywistym przejęciem narzędzia DeathAdder firmy Razer – tego samego kształtu łopatki, z teksturą i tych kołnierzowych przycisków myszy.


Przełącznik DPI znajduje się również za kółkiem myszy, ale warto zauważyć, że Pulsefire ma takie same podejście „bez oprogramowania”, jak inne urządzenia peryferyjne HyperX. Oznacza to, że masz cztery domyślne ustawienia DPI: 400, 800 1600 i 3200. Sądząc po tych numerach, zgaduję, że Pulsefire posiada wewnątrz czujnik Avago 3310 – ten sam Zowie używał przez ostatnie kilka lat.

hyperx-pulsefire-fps_side-100701791-large

„HyperX jest dobrym partnerem od ponad pięciu lat i cieszymy się, że teraz gramy z nową myszą do gier Pulsefire FPS”, powiedział Ioann „Edward” Sukhariev, członek zespołu NAVI CSGO. „Mysz do gier Pulsefire FPS spełnia nasze potrzeby związane z wydajnością i ma komfortowy design na wiele godzin w praktyce i grach w turniejach”.


Pulsefire również przypomina cenowo produkty firmy Zowie: przy 50 USD jest to jedena z tańszych myszy do gier na rynku. Dostępność startuje w kwietniu.


Źródło: pcworld.com

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku