Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Rainbow Six Siege w większej rozdzielczości na konsolach

Wraz z aktualizacją Para Bellum konsolowi gracze mogą liczyć na zwiększenie obsługiwanej rozdzielczości – 1728p w przypadku Xboxa One X i 1440p w przypadku PlayStation 4 Pro.

 

Operacja Para Bellum pojawiła się dzisiaj na serwerach testowych, zaś oficjalnie zadebiutuje w okolicach czerwca. Co prawda dostępny już jest pełny raport o nowościach, jakie znajdziemy w tej aktualizacji, ale jest on dostępny tylko w języku włoskim. Wiemy jednak, że Para Bellum zawita także na konsolach, oferując ulepszenia techniczne.

  Operation-Para-Bellum-New-Map  

Jak możemy wyczytać z raportu: „Podnieśliśmy rozdzielczość do 1728p na Xboxie One X oraz 1440p na PlayStation 4 Pro, zachowując 50% skalowania (tak jak to było do tej pory). Pracujemy nad dynamicznym wzrostem renderowania kiedy tylko wydajność na to pozwala. Dzięki temu ulepszyliśmy jakość renderowania w mniej wymagających scenach, zachowując 60 klatek na sekundę i dynamicznie regulując skalowanie rozdzielczości. Nie wiemy jeszcze kiedy zaimplementujemy dynamiczne skalowanie.”

 

Ubisoft bardzo przykłada się do Rainbow Six Siege. Nic dziwnego, albowiem okazuje się ona być bardzo popularnym multiplayerowym FPS-em i konkuruje z takimi produkcjami jak Battlefield 1 czy CS:GO, a także fenomenem ostatnich czasów, czyli grom battle royale. A czy wy gracie w Rainbow Six Siege i już czekacie na Operację Para Bellum? Dajcie znać!

 
 

Źródło: WCCFTech

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku