Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Razer partnerem Team Kinguin

Polska organizacja e-sportowa Team Kinguin może teraz pochwalić się nowym sponsorem. Zieloni postanowili zawiązać współpracę z naszymi rodakami nie tylko w dostarczaniu peryferiów, ale również w procesie produkcji i testowania nowego sprzętu.

 

Od dzisiaj zawodnicy spod szyldu Team Kinguin grać będą z wykorzystaniem myszek, klawiatur i headsetów Razera. Firma wesprze również imprezy e-sportowe w Warszawie, a także inne inicjatywy organizacji. Zawodnicy stanowić będą istotny element w procesie tworzenia nowych produktów Razera.

  team kinguin razer  

Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razera, tak mówi o polskiej ekipie: „Team Kinguin stała się jedną z największych marek w ciągle rozwijającej się branży e-sportowej. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę w tej fazie ich rozwoju i witamy w Team Razer.”

 

Niemniej ze współpracy cieszy się Giovanni Varriale, CEO Team Kinguin: „Jesteśmy zachwyceni możliwością pracy wraz z Razerem. Rozmawialiśmy z Razerem o naszych planach już od dłuższego czasu i stało się jasne, że będzie to relacja oparta na wzajemnym zrozumieniu. Uważamy, że ważne jest, aby współpracować z firmami, które mają wspólne wartości i jesteśmy bardzo podekscytowani.”

 

A co wy sądzicie o współpracy naszej ekipy z zielonymi?

 
 
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku