Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje Ozone Argon
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Ozone Argon
Ozone Argon
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 09 lipca, 2016
Kategoria: Myszy

WYGlĄD i JAKOŚĆ WYKONANIA

Przy pierwszym zetknięciu się z myszą nie trudno dostrzec jej symetryczny kształt. Podpasuje on zarówno graczom lewo i praworęcznym. Uwzględniając dodatkowo jej wymiary 124,6 x 66,9 x 40 mm (długość x szerokość x wysokość) najwygodniej sprawdzi się podczas mieszanki chwytów claw gripa z finger gripem. Podczas korzystania z typowego palgripa także nie wypada źle. W korpusie myszy zdecydowano się na zastosowanie gumowanej powierzchni, ale nie jest to typowa mieszanka, ponieważ ta bardziej przypomina plastik. W tym konkretnym przypadku, niema tak bardzo widocznych śladów które pozostawiają nasze palce podczas rozgrywki, z drugiej zaś strony ręką mniej przylega do powierzchni. Jak przystało na mysz symetryczną, po obu stronach znajdują się przyciski. Więc trzeba mieć to na uwadze czy owe przyciski nie będą nam znacząco przeszkadzały i denerwowały. Bynajmniej nie mówię o przypadkowym wciśnięciu, ponieważ możemy je dezaktywować.

Zdjęć produktu:

1/7

Na spodzie urządzenia umieszczono dwa duże ślizgacze, które są ulokowane na obrzeżach myszy. W centralnej części znajduje się laserowy sensor Avago ADNS-9800. Poniżej znajduje się odkręcana pokrywa, skrywająca opcjonalne obciążniki.

 

Zdjęć produktu:

1/3

Przewód o długości niespełna 1,8m został pokryty czarnym oplotem. Jest on sztywny, ale nie przeszkadza w poruszaniu gryzoniem – zwłaszcza gdy go dociążymy. Wtyczka – jak przystało na taki sprzęt – została dodatkowo pozłocona. Jakość wykonania wzbudza pozytywne wrażenia. Wszystko spasowanie jest dobrze, za wyjątkiem maskownicy na samym dole, która ma delikatny luz. Nie przeszkadza to jednak w codziennym użytkowaniu sprzętu.

Zdjęć produktu:

1/2
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku