Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje Ozone Argon
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Ozone Argon
Ozone Argon
Myszy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 09 lipca, 2016
Kategoria: Myszy

FUNKCJONALNOŚĆ I OPROGRAMOWANIE

Zdjęć produktu:

1/6

Gryzoń ten ma łącznie aż 9 przycisków. Niewątpliwie jest to spora ilość biorąc pod uwagę charakter tej myszy. Nie licząc dwóch podstawowych oraz scrolla, tuż pod nim znajdują się dwa dodatkowe, które odpowiadają za zmianę DPI. Dodatkowo na każdym z boków znajdują się dwa klawisze odpowiadające za dalej/wstecz. Co prawda jest to tylko ich domyślny tryb pracy, ponieważ możemy nadać im inną funkcje. Mysz dodatkowo wyposażono w podświetlenie znajdujące się w scrollu i logu umieszczonym na korpusie oraz dwóch paskach po bokach myszy.

Zdjęć produktu:

1/1

Oprogramowanie utrzymane jest w typowo gamingowych kolorach – czerń z dużą domieszką czerwieni. Jednym takie połączenie będzie się podobać, innych zakłuje w oczy. Program ten ma głównie działać, a nie wyglądać. Tak więc przechodząc do sedna, widzimy tutaj 5 zakładek. Dwie odnoszą się do lewej strony, a kolejne trzy do prawej strony. Zacznijmy od prawej. Zakładka ta poświęcona jest konfiguracji przycisków. Pod każdy z nich możemy przypisać funkcje: multimedialne, systemowe, zmianę DPI i profili oraz – co dla pewnego grona będzie najważniejsze – makra. Sam edytor ma wszystkie najpotrzebniejsze elementy: przypisanie klawiszy, jak i ich późniejsza edycja czasów opóźnienia, a nawet edycja już stworzonego makra – co nie jest takie oczywiste jak by się mogło wydawać. Jedynym mankamentem jest rozmiar samego interfejsu. Naprawdę zastanawia mnie czemu okienko jest takie małe. Po lewej stronie widać paletę kolorów, która odnosi się do podświetlenia myszy. Wybrać możemy jeden z dziesięciu zdefiniowanych kolorów, albo wybrać kolor z palety RGB. Dodatkowo jesteśmy w stanie spersonalizować intensywność podświetlenia, albo nadać mu efekt oddychania.

Zdjęć produktu:

1/2

Kolejna zakładka od prawej skupia się na przesyle danych, a konkretnie częstotliwości – w zakresie od 125Hz do 1000Hz – i zmianie opóźnienia. Następnie otrzymujemy opcje dotyczące szybkości kliku, wskaźnika oraz kółka myszy. Po lewej stronie natomiast znajdują się ustawienia dotyczące czułości kursora, tak więc możemy tutaj zmienić przedefiniowane ustawienia DPI oraz ustawić inne proporcje w osi X i Y. Dodatkowo na każdej z wymienionych wyżej zakładek u dołu możemy dostrzec wybór jednego z 5 profil, zapis, edycje jak i wczytanie jednego z wcześniej stworzonych.

Zdjęć produktu:

1/2
 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku