Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
Obudowy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 03 maja, 2015
Kategoria: Obudowy

Wygląd i jakość wykonania

 

Zdjęć produktu:

1/2

Jak wspominałem we wstępie, nie jestem fanem obudów o kształcie rodem z filmu Transformers. Bardzo się ucieszyłem, gdy tylko dowiedziałem się, że dostanę obudowę klasyczną, stylową, prostą, ale nie prostacką. SilverStone należy się pochwała za stylistykę i jakość wykonania. Szkielet został wykonany z blachy o grubości 0.72mm, pokrytej szorstką warstwą lakieru o specyficznej strukturze, przypominającą drobne mieniące się kryształki. Pierwsze wrażenie obcowania z tym materiałem jest jak najbardziej pozytywne. Gdyby tego było mało nawet bez paneli bocznych jest on bardzo stabilna i nie wygina się.

Zdjęć produktu:

1/2

Przedni panel został wykonany z dość dobrej jakości tworzywa sztucznego, a całość można bezproblemowo zdjąć. Dolna część frontu jest osobno zdejmowana i po bokach posiada otwory wentylacyjne z filtrem przeciwkurzowym typu siateczkowego. Znajdują się pod nią dwa miejsca na wentylatory 120/140mm, lecz fabrycznie producent zdecydował się na zamontowanie jednego tłoczącego wentylatora 120mm. Na górze znajdują się dwie zatoki 5,25’ oraz komplet złącz, diod i przycisków w skład których wchodzą:

– przycisk power,

– złącze USB3.0

– przycisk reset,

– wejście słuchawkowe

– wejście mikrofonowe,

– złącze USB3.0,

– dwa złącza USB 3.0,

– diody power/hdd.

 

Panel górny nie został zagospodarowany jest to zrozumiałe, gdyż płyta główna jest umieszczona wysoko przez co dodatkowe wentylatory mogłyby się nie zmieścić. Producent wynagrodził brak miejsc na wentylatory matą bitumiczną.

 

Zdjęć produktu:

1/1

W obu panelach bocznych zastosowano wytłoczenia, co korzystnie wpływa na ich sztywność i zwiększa miejsce na chłodzenie procesora oraz aranżację okablowania. W wewnętrznej części paneli umieszczono maty bitumiczne, wyciszające wnętrze obudowy.

Zdjęć produktu:

1/2

Na tylnej ściance znajduje się otwór na maskownicę portów I/O, miejsce na wentylator 120mm, siedem wykręcanych śledzi na karty rozszerzeń, dwa przepusty do węży od chłodzenia cieczą oraz miejsce montażowe zasilacza. Od spodu widać duży filtr przeciwkurzowy typu siateczkowego, podtrzymywany przez dwanaście uchwytów. Osłania on wentylator w zasilaczu i opcjonalne miejsce na wentylator 120mm. Nóżki zastosowane w tej obudowie niestety są wykonane z twardego plastiku, bez jakiegokolwiek gumowego wykończenia.

 
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku