Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Strona główna Recenzje SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
Spis treści
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
SILVERSTONE PRECISION PS11-Q
Obudowy

komentarzy:

0
Data Publikacji: 03 maja, 2015
Kategoria: Obudowy

Funkcjonalność

 

Zdjęć produktu:

1/1

Obudowa jest w stanie pomieścić platformy oparte o płyty główne w standardach: ATX, micro ATX, mini ITX, a maksymalna wysokość chłodzenia procesora to 161mm. Udogodnieniem w przypadku montażu autorskich chłodzeń procesora jest duże wycięcie w tacce płyty głównej umożliwiające założenie backplate.

Zdjęć produktu:

1/2

Przewody obsługujące panel przedni tworzą istną tęczę w obudowie, gdyż nie posiadają one oplotu. Również kwestia zasilania i zarządzania okablowaniem została rozwiązania w dość dziwny sposób. Oczywiście miejsca na zasilacz jest na tyle dużo, że zmieści się tu każda konstrukcja o długości max 225mm, ale moją uwagę zwracają przepusty na okablowanie i ich rozmieszczenie. Główne otwory są w standardowych miejscach, lecz producent nie zdecydowała się na ich ogumowanie. Dziwi jednak kwestia przewodów EPS i SATA. Przewód EPS trzeba przeciągnąć przez otwór w tacce przed zamontowaniem płyty głównej, a na przewody SATA przewidziano zaledwie kilka milimetrów przestrzeni. Przeszkodą jest tu zagięcie tacki, które usztywnienia konstrukcję. W tym przypadku nie jest to wada, gdyż w zasilaczu testowym mamy do dyspozycji płaskie przewody, lecz problem pojawia się przy wykorzystaniu klasycznych zasilaczy z oplecionymi przewodami.

Zdjęć produktu:

1/2

Producent umożliwił w obudowie montaż beznarzędziowy trzech dysków 3,5’ oraz dwóch napędów w obrębie zatok 5,25’. Dodatkowo istnieje możliwość instalacji dwóch dysków 2,5’ w dodatkowych koszykach znajdujących się na klatce dolnej i pod napędami 5,25’. Są one przykręcane jednym wkrętem beznarzędziowym, ale już do samego przykręcenia dysku będzie potrzebny wkrętak.

   
Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku