Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Transcend DrivePro 520 – 2 obiektywy posiadam!

Transcend-DrivePro-520-001

Firma TRANSCEND zapowiada wprowadzenie do oferty nowego modelu wideorejestratora samochodowego DrivePro 520. Jego cechą wyróżniającą jest obecność dwóch obiektywów. Pierwszy rejestruje sytuację na drodze, a drugi nagrywa to, co dzieje się wewnątrz pojazdu, w którym się znajduje. DrivePro 520 posiada wbudowany odbiornik GPS, antenę Wi-Fi oraz czujnik przeciążeń, który włącza nagrywanie awaryjne, gdy wykryje zderzenie. Główny obiektyw posiada przesłonę F/1,8 oraz pole widzenia 130 stopni. Rejestruje on materiał w jakości Full HD (1080p) przy 30 klatkach na sekundę. Drugi obiektyw został wyposażony w automatycznie włączające się diody LED na podczerwień. Dzięki temu nawet gdy w kabinie pojazdu zrobi się ciemno, nagrany materiał będzie wyraźny. Możliwość rejestrowania tego, co robią pasażerowie, będzie pomocna zwłaszcza dla osób zajmujących się transportem osób. Tego typu materiał jest cenny w przypadku ewentualnego sporu z pasażerem. Ponadto rejestrator posiada funkcję robienia zdjęć, która może okazać się przydatna, by udokumentować miejsce i okoliczności kolizji. DrivePro 520 dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS zapisuje prędkość, datę, godzinę oraz współrzędne w nagrywanym materiale. W razie wypadku współrzędne umożliwią kierowcy dokładne wskazanie służbom drogowym, gdzie powinny się kierować z pomocą. Dołączone w zestawie oprogramowanie Transcend DrivePro Toolbox pozwala przy pomocy komputera prześledzić całą przebytą trasę wraz ze wszystkimi wyżej wymienionymi parametrami.

Transcend-DrivePro-520-002

Aby nie dekoncentrować kierowcy, pasażer może sterować pracą wideorejestratora przy pomocy smartfona albo tabletu z systemem iOS bądź Android. Jest to możliwe dzięki dedykowanej aplikacji DrivePro oraz wbudowanej antenie Wi-Fi. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo materiału nagrywanego przez rejestrator, odtwarzanie i ściąganie nagrań oraz zmianę wszystkich opcji DrivePro 520. W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje kartę microSD o pojemności 32GB, opartą na pamięci MLC. Mieści się na niej do 4 godzin materiału Full HD. Po zamontowaniu rejestratora oraz podłączenia go do gniazda zapalniczki nie wymaga on od użytkownika dodatkowej ingerencji. Nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po włączeniu silnika oraz kończy wraz z jego wyłączeniem. Sugerowana cena detaliczna brutto rejestratora trasy TRANSCEND DrivePro 520 wynosi 865 PLN. Jest on objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Transcend-DrivePro-520-003

Źródło: Transcend / infor. prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku