Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Tylko tchórze boją się Cienia

BitFenix to znana firma specjalizująca się w wypuszczaniu wysokiej jakości obudów komputerowych po naprawdę przystępnej cenie. Dzisiaj ma miejsce premiera nowego modelu o nazwie kodowej Shadow. Obudowa z przodu posiada stylowe drzwiczki, otwierane na lewo, ze sportowo wyprofilowanymi otworami wentylacyjnymi w dolnej części. Na samym dole przedniego panelu znajdziemy także moddingowe podświetlenie, które pozwala nam się włączyć na niebiesko, czerwono lub w ogóle wyłączyć. Niektórzy gracze na forach sami mówią, że od czasu gdy zainstalowali czerwone podświetlenie w komputerze, to w meczach klanowych osiągają lepsze wyniki, bo w końcu czerwony kolor podnosi ciśnienie krwi i bardziej pobudza do walki.

Za drzwiczkami są trzy sloty typu 5.25”, w których istnieje możliwość zamontowania nagrywarki Blu-Ray, czytnika kart pamięci, kontrolera wentylatorów, rezerwuaru od chłodzenia wodnego czy nawet wyświetlacza z temperaturami wewnątrz komputera. Pod zatokami 5.25” jest miejsce na siedem dysków typu 3.5” oraz jeden dysk 2.5”. Zaraza za nimi mamy tackę do zainstalowania płyty głównej typu ATX, microATX lub także ostatnio bardzo popularnych Mini-ITX. Maksymalna długość kart graficznych w BitFenix Shadow wynosi 320mm, a chłodzenie na procesor może być wysokie na 165mm.

U góry obudowy zlokalizowane są dwa szybkie porty USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe, więc nie będziemy musieli wchodzić pod lub za biurko za każdym razem jak chcemy podłączyć coś więcej niż tylko telefon i pendrive. BitFenix Shadow przychodzi do nas w zestawie z dwoma wentylatorami 120mm. Jeden z przodu do wciągania zimniejszego powietrza oraz jeden z tyłu do wyrzucania ciepłego powietrza z komputera. Oczywiście z przodu jest wbudowany także wyjmowany filtr przeciwkurzowy, który uniemożliwia zanieczyszczenie naszego sprzętu.

Dane techniczne:
 • Nazwa: Obudowa BitFenix Shadow – czarna
 • Kod producenta: BFC-SDO-150-KKXBR-RP
 • Kod EAN: 4716779444742
 • Kolor podświetlenia przodu: czerwony lub niebieski (obydwa wbudowane)
 • Materiał: Stal, SofTouch
 • Wymiary: 190 x 440 x 506 mm (szerokość x wysokość x długość)
 • Obsługiwane płyty główne: ATX, microATX, Mini-ITX
 • Miejsce na zasilacz: Standardowy ATX (na dole)
 • Miejsca na wentylatory: 2x 120mm (przód) 1x 120mm lub 92mm lub 80mm (tył) 1x 120mm (dół)
 • Zainstalowane wentylatory: 1x Bitfenix Spectre 120mm (przód, 1000 obr/min, 20 dBA, 73,5 m3/h) 1x Bitfenix Spectre 120mm (tył, 1000 obr/min, 20 dBA, 73,5 m3/h)
 • Filtry przeciwkurzowe: przód, dół przy zasilaczu
 • Miejsca na napędy: 3x 5.25” (zewnętrzne, montaż beznarzędziowy) 7x 3.5” (wewnętrzne, montaż beznarzędziowy) 1x 2.5” (wewnętrzne, montaż beznarzędziowy)
 • Porty: 2x USB 3.0 2x USB 2.0 1x Wyjście słuchawkowe 1x Wejście mikrofonowe
 • Cechy dodatkowe: Drzwi przednie otwierane na lewo, magnetyczne zatrzaski Opatentowane tworzywo wysokiej jakości SofTouch Wentylowane sloty PCI System zarządzania kablami Podświetlenie przodu na czerwono lub niebiesko (przełącznik u góry z przodu) Przełącznik On/Off podświetlenia
 • Maksymalna wysokość chłodzenia na procesor: 165mm
 • Maksymalna długość kart graficznych: 320mm
Sugerowana cena detaliczna: 289zł brutto. Źródło: Caseking

###

Obudowa_Bitfenix_Shadow       Obudowa_Bitfenix_Shadow_7

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku