Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Więcej funkcji NFC dla iPhone w iOS 12?

Media sugerują, że na WWDC 2018 Apple zaprezentuje zmiany w funkcjonalności NFC w swoich urządzeniach. Wszystko znajdzie się w nadchodzącej wersji systemu iOS, oznaczonej numerem 12.

 

Worldwide Developers Conference 2018 zbliża się wielkimi krokami. Na imprezie, która odbędzie się 4 czerwca, Apple najprawdopodobniej zaprezentuje nową wersję iOS-a, w której zobaczymy zmiany w polityce NFC. „Zmiana w NFC, która ma zostać zaprezentowana w przyszłym miesiącu, może pozwolić ludziom na korzystanie z iPhone’ów w innych, wrażliwych na bezpieczeństwo interakcjach, od płacenia opłat i otwierania drzwi samochodowych do potwierdzania tożsamości” – tak komentuje sprawę The Information.

  apple-apple-device-cellphone-238541  

Od premiery pierwszych iPhone’ów z NFC minęło już bardzo dużo czasu. Były to modele iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus, które zadebiutowały w 2014 roku. Do tej pory kluczową funkcjonalnością tego chipu były płatności z wykorzystaniem Apple Pay. „Pracownicy Apple wykorzystują już swoje iPhone’y do odblokowywania drzwi w Apple Park, najprawdopodobniej z wykorzystaniem specjalnych czytników opisanych w dokumentach Federalnej Komisji Łączności w zeszłym roku” – dodaje redaktor The Information.

 

Oczywiście nie wiemy, czy i kiedy nowe opcje będą dostępne w naszym kraju, zważywszy na to, że od 4 lat Polacy wciąż czekają na wprowadzenie Apple Pay. Być może doczekamy się implementacji płatności w te wakacje, ponieważ pojawiły się pierwsze informacje, jakoby BZ WBK miało wprowadzić tę funkcjonalność.

 
 

Źródło: Gadgets 360

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku