Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Zawirowania w EK Water Blocks

Według informacji TechPowerUp, w firmie EK Water Blocks nastąpiła wymiana personalna. Sprawa dotyczy szczebli kierowniczych, w tym CEO, który sprawował swój urząd przez ponad cztery lata. To może wpłynąć na rynek komputerowego chłodzenia wodnego.

 

Posady stracili: Mark Tanko, CEO firmy, Niko Tivadar (CTO) oraz Andrej P. Škraba, szef marketingu. Te osoby potwierdziły, że już nie pracują w EKWB oraz wystosowały poniższy komunikat. TechPowerUp oznajmia również, iż taką decyzję podjął właściciel korporacji, który obecnie sprawuje funkcję głównego szefa.

  ekwb  

„Możemy potwierdzić, że doszło do zmian w zarządzie EKWB. W rezultacie obecni CEO, CTO i szef marketingu odeszli z pracy. Szanujemy decyzję właściciela firmy, który chce iść w innym kierunku. Nasza wizja dalszego rozwoju oraz wzrostu niszy i przedsiębiorstwa nie były już dłużej takie same” – oświadczył Mark Tanko.

 

Redakcja TechPowerUp postanowiła skontaktować się z EKWB i uzyskała odpowiedź od Edvarda Königa, który założył przedsiębiorstwo ponad dekadę temu. Docenił on wkład wszystkich, którzy opuścili firmę oraz potwierdził, że obecnie przejął on funkcję CEO z pomocą tych osób, które są w EKWB od samego początku. EKWB wystosowało oficjalne stanowisko, w którym przedstawiło całą sytuację oraz poinformowało o przyszłych planach. Firma będzie kontynuować swoje projekty, gdzie znajdziemy kilka monobloków do płyt X299 i X399, blok wodny dla karty Radeon Vega, EK MLC Phoenix oraz radiatory do dysków M.2.

 
fot. EKWB
fot. EKWB
 

Zobaczymy, jak decyzja właściciela korporacji wpłynie na całą niszę oraz konkurencję. EKWB to obecnie największy gracz na rynku customowych chłodzeń wodnych, lecz strata takich ludzi może dać sygnał innym firmom do ekspansji. Zobaczymy, co w kwestii Liquid Coolingu przyniesie nam rok 2018.

 
 

Źródło: TechPowerUp, EKWB (fot.)

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku