Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Wyczekiwane JustDrive już nie działa

Od długiego czasu zapowiadana i oczekiwana aplikacja pozwalająca na płacenie za zakupy na stacjach benzynowych weszła w użycie i.. nie działa. Twórcy nie podali konkretnych informacji o problemie. Obiecują jednak powrót aplikacji w najbliższym czasie.

 

Aplikacja miała być dedykowana dla przedsiębiorców, którzy rozliczają się z paliwa, by mogli trzymać faktury VAT w jednym miejscu i płacić za pomocą smartfona. Podczas rejestracji wymagane było podanie numeru NIP. Dodatkowo użytkownicy mogli liczyć na zniżkę w wysokości 5 groszy na litrze paliwa podczas pierwszego miesiąca lub za pierwsze 100 L.

 

Obsługa aplikacji to nic trudnego. Wystarczy zatankować na stacji ORLEN lub Bliska, przyłożyć skaner JustDrive do kodu QR na dystrybutorze, a następnie zatwierdzić płatność. Nic więcej nas nie obchodzi. Pomysł zatem bardzo dobry. Brakuje niestety możliwości korzystania z aplikacji przez osoby fizyczne, które nie posiadają własnej działalności.

  just drive nie działa  

Aplikację znaleźć mogliśmy na Google Play i w App Store. Cieszyła się naprawdę wielkim zainteresowaniem. Wszystko jednak ustało. W pierwszy weekend lutego pojawiły się problemy w systemie informatycznym sieci stacji ORLEN. Poradzono sobie z tym sprawnie, jednak problem po stronie JustDrive nie został rozwiązany. I tak jest do teraz. Twórcy nie przedstawiają nam zbyt wiele informacji na ten temat. Obiecują jedynie powrót, a przerwę tłumaczą pracą nad nową odsłoną oprogramowania.

 

Obecna sytuacja może zniechęcić użytkowników do korzystania z aplikacji. Mogą stracić zaufanie i to nic dziwnego. Tak huczne wejście i tak szybkie zejście nie wróży dobrze. Nie pozostaje nic innego niż czekanie na dalszy rozwój akcji. A Wy co sądzicie o takiej płatności na stacjach?

 
 

Źródło: opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku