Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Nasza Redakcja:
Redaktor naczelny: Karol Kaszubowski
Karol odpowiada za działanie całego serwisu. Do jego obowiązków należy kierowanie działaniami redakcji, dodatkowo decyduje o kształcie i zawartości strony. To właśnie na barkach naszego redaktora naczelnego ciąży odpowiedzialność za merytoryczny poziom prezentowanych treści. W praktyce sprowadza się do akceptowania bądź odrzucania recenzji i wszystkich pojawiających się w serwisie artykułów. Każdy tekst przed publikacją powinien przejść przez jego ręce, bo to właśnie on odpowiada za nawet najdrobniejsze pomyłki. Z tego względu może ingerować w artykuł, skracać go i rozwijać, a także zwrócić się do autora z prośbą o wprowadzenie poprawek. Do niego należy decydujący głos i ostatnie zdanie w tej sprawie. Kieruje pracą całego zespołu, ściśle współpracując z redaktorami, grafikami i autorami zewnętrznymi. To do niego najczęściej zwracają się klienci. Redaktor naczelny zajmuje się także reklamą – zarówno dba o rozpowszechnienie serwisu, jak i przyjmuje i akceptuje reklamy umieszczone na stronie.
Sekretarz redakcji: Paweł Cios
Na naszym sekretarzu redakcji, Pawle, spoczywa nie lada odpowiedzialność. To do jego obowiązków należy wykonywanie całego szeregu działań administracyjnych, które mają na celu usprawnienie pracy całej redakcji i działania serwisu. Sekretarz naszej redakcji zajmuje się głównie pracami biurowymi. Do jego obowiązków należy między innymi usprawnienie przepływu informacji między współpracownikami i osobami z zewnątrz. Świetnie sprawdza się we wszystkich pracach organizacyjnych i jak nikt potrafi dopilnować ważnych terminów. Paweł troskliwą opieką otacza także serwis, sprawdzając, czy wszystko na stronie znajduje się na swoim miejscu, nadzoruje również kolejność pojawiania się treści na stronie. Zajmuje się wymianą korespondencji i ma uważne baczenie na wszystkie finansowe aspekty pracy redakcji. Paweł zajmuje się także kontaktem naszej redakcji z mediami oraz producentami, więc wszystkie propozycje należy kierować właśnie do niego. Jest przedstawicielem prasowym serwisu i od niego pochodzą oficjalne informacje dotyczące naszej strony.
Redaktorzy:
Chcesz zostać redaktorem w portalu ITPC? Dołącz do nas
Formularz Kontaktowy:

Chcesz się z nami skontaktować w szybki i wygodny sposób?

Nie czekaj ani chwili dłużej, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.
Na wszystkie otrzymane wiadomości postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Twoje Imię:

Twoje Nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon:

Wiadomość

Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku