Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Colorful pokazało potężną kartę GTX 1080Ti

Data Publikacji: 13 kwietnia, 2017

komentarzy:

Potężna, trzyslotowa karta iGame Vulcan AD z układem GTX 1080Ti to nowa propozycja od Colorful. GPU posiadać ma autorskie PCB i niektóre elementy wykonane z czystego srebra. Za zasilanie odpowiedzą dwa 8-pinowe złącza, zaś dobrą wydajność zapewnić ma 8+2-fazowa sekcja zasilania. Niestety nie znamy częstotliwości, z jaką pracuje GPU, rdzeń i pamięć.

 

Zdjęć produktu:

1/4

Autorskie chłodzenie oparte jest na podwójnym aluminiowym radiatorze, do którego odprowadzane jest ciepło przez 6 mm niklowane rurki cieplne. Pamięć oraz VRM doczekały się chłodzenia przez specjalne nakładki, które przekazują ciepło do radiatora. Całość chłodzona jest przez trzy wentylatory – dwa 100 mm oraz centralny 80 mm. Karta została wyposażona w trzy złącza Display Port 1.4 oraz po jednym złączu HDMI 2.0b i DVI. Z innych funkcji warto wyróżnić podwójny BIOS oraz opcję pracy w trybie idle – wyłączenie wentylatorów przy niskiej temperaturze pracy. Niestety nie poznaliśmy ceny karty GTX 1080Ti.

 

Źródło: TechPowerUp!

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Genesis Krypton 700
Data publikacji:
02.03.2018
Test be quiet! Dark Base Pro 900
Data publikacji:
18.03.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku