Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


GTA VI w 2019 roku? Wątpię

Rockstar (a raczej osoba podająca się bezpośrednio za studio) w ciągle rozwijanym trybie Online do GTA V uraczył swoich graczy ciekawym komunikatem, który wskazuje na datę premiery kolejnej, szóstej już odsłony (nie wliczając San Andreas, Miami Vice oraz Liberty City Stories) swojego gangsterskiego Grand Theft Auto. Czy to nie aby fake?

  lpkmDRjtvfMk4IQn5qAgwA  

Komunikat od rana pojawia się u graczy na całym świecie. Teoretycznie wydaje się autentyczny, okraszony adresem oficjalnej strony. Problem jest jednak taki, że w dziale z newsami w witrynie Rockstara nie ma żadnej wzmianki odnośnie GTA VI. Wiadomość zrobiła już furrorę w sieci, zaś wielkie serwisy oraz znani gracze snują teorie. Pojawiają się jednak głosy, że to zwykły fake.

 

Na nieprawdziwość wiadomości wskazuje nie tylko brak informacji na stronie Rockstara, ale także sama treść komunikatu. O ile angielskie napisy w przypadku naszej rodzimej wersji językowej można jeszcze jakoś zrozumieć (chociaż już to wydaje się dziwne), to już po części tłumaczone frazy w przypadku chociażby języka rosyjskiego są bardzo podejrzane. O dziwnym tłumaczeniu informuje użytkownik FormaT_Ted na forum supportowym.

  EVzNPCgk8p1dFK1AGLfHUQ  

Ostatnim argumentem mogącym zdementować tę wiadomość jest sam terminarz Rockstara. Tej jesieni, 26 października, ukaże się Red Dead Redemption 2. To właśnie tej grze producent poświęci najwięcej uwagi i z pewnością pierwszy rok życia zmusi ekipę do łatania i dodawania nowej zawartości, zwłaszcza, że nowa odsłona westernowego sandboxa zadebiutuje także na komputery osobiste. W takiej sytuacji na GTA VI w 2019 roku po prostu nie ma czasu.

 
 

Źródło: Rockstar Support, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku