Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Najnowsze karty Nvidii pod koniec sierpnia?

Wszystko wskazuje na to, że Nvidia rozesłała informacje do partnerów o datach premier swoich nowych kart graficznych. Pierwsze GPU z serii 11 (GTX 1180) ujrzymy 30 sierpnia, zaś następne co miesiąc – 30 września GTX 1180+ i GTX 1170 oraz 30 października – 1160.

 

Premiera długo zapowiadanych kart Nvidii planowana była na przełom 3 i 4 kwartału bieżącego roku i to najprawdopodobniej się sprawdzi. Przeciek pochodzi od YouTubera Gamer Meld, który otrzymał e-mail z „rozkładem jazdy” od Nvidii. W wiadomości wspominane są co najmniej cztery modele kart – GTX 1180+, 1180, 1170 i 1160.

  NVIDIA-GeForce-GTX-1180-GTX-1170-GTX-1160  

Wszystkie modele to wersje desktopowe i dostępne będą w wersji referencyjnej i niereferencyjnej. Standardowo wersje producenckie spodziewane są na kilka tygodni po oficjalnej premierze układu bezpośrednio od zielonych. W mailu wspomniana jest również konferencja prasowa, która odbędzie się 21 sierpnia, na 9 dni przed premierą pierwszego modelu. Prawdopodobnie chodzi tutaj raczej o spotkanie partnerów. Z pewnością Nvidia zaplanuje także oficjalny event dla klientów, podczas którego zaprezentują najnowsze karty.

 

Mail tłumaczy także problemy z przekładaniem daty premiery. Powodem miały być spore zapasy modułów GeForce 10, które wciąż zalegają producentom. Być może doczekamy się zatem obniżek cen w celu wyprzedania nadwyżek. Ciekawym elementem wiadomości jest zapis o GTX 1180+, który ujrzy światło dzienne zaledwie miesiąc po prezentacji 1180. Niestety nie wiemy, czy chodzi tutaj o ulepszony model „elitarnej osiemdziesiątki”, czy też jakąś specjalną wersję.

   

Czy informacje są prawdziwe? Ciężko stwierdzić, lecz za nimi stoi YouTuber z 50-tysięczną widownią, posiadający rzekomy dowód w postaci e-maila. Mimo wysokiego prawdopodobieństwa wciąż nie mamy do czynienia z oficjalną informacją i należy podejść do niej z dystansem. Wszystko okaże się za nieco ponad miesiąc.

 
 

Źródło: WCCFTech

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku