Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Razer, co planujesz? Smartfona dla graczy?

Od jakiegoś czasu na facebookowym profilu Razera „hype’owany” jest nadchodzący sprzęt, który ukazać się ma 1 listopada. Ostatni post wskazuje na przenośną konsolę lub smartfona. Czy gamingowy telefon ma rację bytu? Temat jest o wiele bardziej skomplikowany, niż się może wydawać.

 

Niedawno profil Razer Polska uraczył nas postem z tajemniczym zdjęciem:

  razer watch  

Obrazek jednoznacznie wskazuje na coś w stylu Switcha. To urządzenie pokazało, że mobilna rozgrywka nie umarła (PSP, PS Vita, pamiętne czasy). Ciekawą teorią jest ta, która mówi o nadchodzącym smartfonie dla graczy. Pracować on będzie najprawdopodobniej pod kontrolą systemu Android. Tyle wiemy – w końcu nadawałby się on idealnie na mobilną konsolkę.

 

Sukces na tym polu zdaje się być jak najbardziej realny, jednak najważniejsza będzie ergonomia. Moim zdaniem konieczne będzie zatem wyposażenie takiego telefonu nie tylko w solidne podzespoły i ekran, ale również fizyczne kontrolery. Pamiętacie może Xperię Play? Smartfon miał ogromny potencjał, lecz rynek Androidowych gier nie był na niego gotowy. Teraz sytuacja wygląda inaczej i solidny następca tej, bądź co bądź, ikony „androidowego gamingu”, może odnieść spory sukces. Warto również zwrócić uwagę, że Android to nie tylko gry pisane typowo pod system. To także liczne emulatory gier konsolowych oraz tych na PC.

 

Taka wizja nie będzie łatwa w realizacji, niemniej pomimo wszystko warto będzie się przyjrzeć konferencji Razera, zaplanowanej na 1 listopada. Z pewnością poinformujemy was o tym, co firma pokaże!

 

 

 

 

Na koniec wspomnę również o poście z 9 października, sugerujący, że coś ciekawego wydarzy się już za 8 dni. Tutaj jednak znacznie ciężej wywnioskować, co zielony producent może zaprezentować. Macie jakieś pomysły?

 
 

Źródło: Razer, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku