Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Razer, co planujesz? Smartfona dla graczy?

Data Publikacji: 12 października, 2017

komentarzy:

Od jakiegoś czasu na facebookowym profilu Razera „hype’owany” jest nadchodzący sprzęt, który ukazać się ma 1 listopada. Ostatni post wskazuje na przenośną konsolę lub smartfona. Czy gamingowy telefon ma rację bytu? Temat jest o wiele bardziej skomplikowany, niż się może wydawać.

 

Niedawno profil Razer Polska uraczył nas postem z tajemniczym zdjęciem:

  razer watch  

Obrazek jednoznacznie wskazuje na coś w stylu Switcha. To urządzenie pokazało, że mobilna rozgrywka nie umarła (PSP, PS Vita, pamiętne czasy). Ciekawą teorią jest ta, która mówi o nadchodzącym smartfonie dla graczy. Pracować on będzie najprawdopodobniej pod kontrolą systemu Android. Tyle wiemy – w końcu nadawałby się on idealnie na mobilną konsolkę.

 

Sukces na tym polu zdaje się być jak najbardziej realny, jednak najważniejsza będzie ergonomia. Moim zdaniem konieczne będzie zatem wyposażenie takiego telefonu nie tylko w solidne podzespoły i ekran, ale również fizyczne kontrolery. Pamiętacie może Xperię Play? Smartfon miał ogromny potencjał, lecz rynek Androidowych gier nie był na niego gotowy. Teraz sytuacja wygląda inaczej i solidny następca tej, bądź co bądź, ikony „androidowego gamingu”, może odnieść spory sukces. Warto również zwrócić uwagę, że Android to nie tylko gry pisane typowo pod system. To także liczne emulatory gier konsolowych oraz tych na PC.

 

Taka wizja nie będzie łatwa w realizacji, niemniej pomimo wszystko warto będzie się przyjrzeć konferencji Razera, zaplanowanej na 1 listopada. Z pewnością poinformujemy was o tym, co firma pokaże!

 

 

 

 

Na koniec wspomnę również o poście z 9 października, sugerujący, że coś ciekawego wydarzy się już za 8 dni. Tutaj jednak znacznie ciężej wywnioskować, co zielony producent może zaprezentować. Macie jakieś pomysły?

 
 

Źródło: Razer, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Android Pay zmienia się w Google Pay
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Nokia 8 Pro – być może z pięcioma obiektywami
Data publikacji:
21.02.2018
Autor publikacji:
Już milion pobrań LibreOffice 6.0
Data publikacji:
20.02.2018
Autor publikacji:
Gladius II Origin – nowa myszka od Asusa
Data publikacji:
20.02.2018
Autor publikacji:
Twitch.tv kontra samowolka
Data publikacji:
19.02.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Lioncast LX50
Data publikacji:
07.02.2018
TP-Link TL-WR902AC
Data publikacji:
06.02.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku