Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Rejestracja

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Spis treści
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
Test MSI Trident 3
Data publikacji:
05.05.2017
TEST Asus Cerberus Mouse
Data publikacji:
15.05.2017
TEST Cougar Minos X3
Data publikacji:
12.05.2017
Test CoolerMaster MasterAir Pro 4
Data publikacji:
22.05.2017
Sharkoon SharkZone H40
Sharkoon SharkZone H40
Słuchawki

komentarzy:

Data Publikacji: 19 maja, 2017
Kategoria: Słuchawki
WRAŻENIA Z ODSŁUCHU I MIKROFONU

Na wstępie warto dodać, iż każdy słyszy dźwięki trochę inaczej. Dodajmy do tego różne preferencje co do samej barwy dźwięku, przez co testy są czysto subiektywne. Słuchawki te były testowane przy użyciu zewnętrznej karty dźwiękowej „Audiotrak Prodigy Cube”. Na czas odsłuchu pozbyłem się equalizerów i innych „ulepszaczy dźwięku”, aby słyszeć ich standardowe brzmienie.

Najpierw skupię się na tłumieniu otoczenia, tutaj niestety te słuchawki wypadają słabo, ponieważ w niewielkim stopniu redukują dźwięki płynące z zewnątrz, a to za sprawą samej wielkości muszli, które nie mogą w pełni zmieścić małżowin. To zaś wpływa na pogorszenie doznać akustycznych jakie słuchawki są w stanie zapewnić. Grają one ciepło i niskie tony są mocno wyczuwalne, ale warto tutaj zaznaczyć, że bas nie zdominował całego pasma. W ogólnym rozrachunku dźwięk jest dość przyzwoity, natomiast momentami irytował mnie pogłos, który psuł efekt. Na uwagę zasługuje dobre pozycjonowanie tychże słuchawek, zwłaszcza przez scenę którą oferują. Jest ona wystarczająco rozległa i nie mamy wrażenia, że wszystko dzieje się w jednym punkcie.

 

Testy mikrofonu

W przypadku testów mikrofonów najlepszym pokazem możliwości będzie zademonstrowanie próbki głosu. Z góry zaznaczam, iż dźwięk nie był poddany żadnej obróbce, by zademonstrować jakość mikrofonów prosto po podpięciu pod złącze. Testy zostały przeprowadzone na zewnętrznej karcie dźwiękowej „Audiotrak Prodigy Cube”. Testowany mikrofon będzie porównywany z mikrofonem zewnętrznym „Trust starz microphone” jak i wcześniej testowanymi mikrofonami dołączanymi do słuchawek.

 

 

Sharkoon Shark Zone H40:

 

 

 

Sharkoon Shark Zone H10:

 

 

 

Mionix Nash 20:

 

 

 

FUNC HS-260:

 

 

 

Trust starz microphone:

 

 

 

Najnowsze Komentarze:

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku