Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Sprawdź ile FPS tracisz przez przez Denuvo

Wyniki mówią same za siebie. Antypirackie zabezpieczenie Denuvo to problem nie tylko dla tych, co chcą nielegalnie zagrać bez płacenia. To także obniżona wydajność u wszystkich, którzy nabyli grę legalnie. Pojawiły się benchmarki, które przedstawiają różnice pomiędzy wersjami gry z i bez Denuvo.

 

Od dłuższego czasu mówi się o spadku wydajności przez zastosowanie zabezpieczeń Denuvo. Wciąż jednak brakowało odpowiednich benchmarków, które sprawdziłyby rzeczywiste różnice między wersją z i bez tego zabezpieczenia DRM. Taki test wykonał Overlord i opublikował film z porównaniem na swoim kanale YouTube. Do testów wykorzystał specjalnie „bottleneckowany” zestaw z Core i7-2600K oraz GTX 1080Ti, obydwa na bazowych zegarach. Dzięki temu miał pewność, że wykaże różnice w wydajności samego procesora.

  TVsROs4jukycjrcw  

Spójrzcie tylko na to, Mass Effect: Andromeda ze skokiem z 46 do aż 67 FPS. Nie inaczej jest w przypadku innych gier. W przypadku większości usunięcie Denuvo pozwoliło na rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, co obecnie stanowi pewien wyznacznik wydajności. W przypadku zabezpieczenia DRM sprzęt w wielu tytułach nie mógł zaoferować takiego wyniku. Polecamy obejrzeć materiał od Overlorda, albowiem sporo nam mówi.

     
 

Źródło: TechPowerUp

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku