Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Adata prezentuje wideorejestrator samochodowy RC300

ADATA-RC300-001

ADATA™ Technology, wiodący producent wysokowydajnych modułów DRAM i produktów opartych o pamięci NAND Flash, wprowadza dziś wideorejestrator RC300, swój debiutancki produkt w segmencie akcesoriów samochodowych. RC300 czerpie z doświadczenia firmy ADATA w dziedzinie pamięci i magazynowania danych, oferując nawet do 128 GB przestrzeni na nagrania. Taka pojemność nośnika pozwala osobom zmotoryzowanym nagrać całodniowy ruch uliczny, zapewniając dowód w przypadku incydentu związanego z jazdą. RC300 jest świetnym narzędziem do rejestrowania przejażdżek samochodowych. Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw, dopasowany do różnych warunków oświetleniowych. Wideorejestrator nagrywa materiały w trybie fullHD 1080p z szybkością 30 klatek na sekundę. RC300 obsługuje wiele trybów nagrywania wideo i robienia zdjęć, a dodatkowo jest wyposażony w czujnik przeciążeń [G-Sensor] z funkcją automatycznego zabezpieczania nagrań, aby zapewnić, że dowód w postaci materiału filmowego jest bezpiecznie zapisany do późniejszego odtworzenia. ADATA zaimplementowała w swoim urządzeniu prosty i responsywny interfejs użytkownika, który zapewnia, że kierowca obsługujący RC300 nie zostanie rozproszony oraz będzie mógł szybko i intuicyjnie uzyskać dostęp do wszelkich ustawień.

Jedną z głównych zalet RC300 jest obsługa kart pamięci microSDXC aż do 128 GB pojemności, co odpowiada ok. 1120 minutom nagrania w najwyższej jakości – fullHD 1080p, z prędkością 30 klatek na sekundę. Jak przystało na lidera w dziedzinie magazynowania danych, ADATA kładzie nacisk na dostępność przestrzeni i sprzedaje RC300 w zestawie z kartą pamięci 16 GB microSDHC. Dołączona karta SD korzysta z wysokiej jakości pamięci NAND Flash typu MLC. Dzięki możliwości dowolnego rozszerzania przestrzeni na dane, użytkownicy wideorejestratora ADATA mogą sami zdecydować jak dużo pamięci potrzebują, z możliwością zaspokojenia potrzeby całodniowego, nieprzerywanego nagrywania pokonywanej przez samochód trasy w najwyższej jakości.

ADATA-RC300-002

Oprócz intuicyjnego i przyjaznego użytkownikowi interfejsu, RC300 jest też bardzo łatwy do zamontowania w samochodzie, czy to do szyby, lusterka wstecznego, czy też innych miejsc. Po zamontowaniu, kierowca może cieszyć się wysokiej jakości nagraniem, dzięki 6-cio warstwowemu, odpornemu na zarysowania i zniekształcenia, powlekanemu, szklanemu obiektywowi [6G class-A], wyposażonemu w filtr podczerwieni. Przysłona F/2.0 sprawia, że RC300 jest odpowiedni do warunków z ubogim oświetleniem, podczas gdy technika wide dynamic range pozwala zachować optymalna jakość w zróżnicowanych warunkach, w dzień i w nocy. RC300 ma 140 stopniowy obiektyw szerokokątny, pokrywający większość obszaru przed maską i minimalizujący czarne punkty. Obsługa RC300 jest tak prosta, jak zwykłe uruchamianie silnika samochodu, a to dzięki połączeniu wideorejestratora przez wyjście 12V/24V, które po odpaleniu uruchamia nagrywanie i kończy po wyłączeniu silnika.

ADATA zintegrowała w wideorejestratorze RC300 czujnik przeciążeniowy (G-Sensor), który automatycznie zachowuje nagranie w razie nagłego wstrząsu lub gwałtownych zmian prędkości. Zapisany materiał jest zabezpieczony przed przypadkowym usunięciem lub nadpisaniem, co zapewnia, że taki fragment nagrania jest przechowywany bezpiecznie. Podobne funkcje automatycznego zapisywania działają w innych okolicznościach, takich jak nagłe odcięcie zasilania. RC300 oferuje tryb standardowego nagrywania, zapętlony automatycznie lub manualnie i czasowe programowanie nagrań. Dodatkowo urządzenie doskonale radzi sobie w trybie aparatu fotograficznego utrwalającego obrazy o rozdzielczości do 4032 x 3024 (12MP). RC300 ma precyzyjny, czterokrotny zoom cyfrowy i nieograniczoną ostrość ponad 50 cm. Przełączanie między trybami wideo i aparatu odbywa się wygodnie, poprzez jeden przycisk.

O Firmę Adata™:

Adata™ Technology to jeden z największych na świecie producentów modułów DRAM i przenośnych pamięci USB, dostarcza kompleksowe rozwiązania związane z nośnikami danych, m.in. karty pamięci, dyski SSD i przenośne dyski twarde.

 
Źródło:  Adata / Infor. Prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku