Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


ASUS A88X-Gamer – płyta główna FM2+ z ciekawymi funkcjami dla graczy

Linia płyt głównych ASUS z podstawką FM2+ zostanie poszerzona o pozycję zaprojektowaną z myślą o graczach – model A88X-Gamer. W ręce użytkowników trafi wraz z łącznością sieciową Intel® Gigabit Ethernet, która dostarcza szybką, wolną od opóźnień rozgrywkę online, technologią SupremeFX odpowiadającą za wysokiej jakości dźwięk oraz wytrzymałymi i niezawodnymi komponentami Gamer's Guardian. Dodatkowo z oprogramowaniem AI Suite 3 zwiększanie wydajności układów AMD APU jest przystępne nawet dla mniej zaawansowanych osób.

 

Realistyczny dźwięk

A88X-Gamer wykorzystuje technologię SupremeFX, która wykazuje stosunek sygnału do szumu (SNR) rzędu 115dB. Dźwięk jest realistyczny i szczegółowy.  

Specjalna osłona zachowuje integralność sygnałów audio i chroni zaawansowany chipset audio przez zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI). Widoczna "czerwona linia" odseparowuje komponenty SupremeFX od pozostałych części płyty głównej. To unikatowe połączenie skutecznie eliminuje interferencję analogową, zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Do tego kondensatory ELNA® dostarczają cieplejsze, naturalne brzmienie.

Układ dźwiękowy posiada wbudowany wzmacniacz, który obsługuje najwyższej jakości, 300-omowe słuchawki, zapewniając jakość dźwięku dorównującą dedykowanej karcie dźwiękowej.

Łączność sieciowa w grze

W płycie łączność sieciowa obsługiwana jest przez Intel Gigabit Ethernet. Technologia ta jest w pełni kompatybilna z procesorami Intel, co przekłada się na bardzo wysoką przepustowość protokołów TCP i UDP, zmniejszone zapotrzebowanie na moc obliczeniową i większą wydajność podczas gry.

Komponenty Gamer's Guardian

Wytrzymałe komponenty Gamer's Guardian są najwyższej jakości i oferują znakomitą ochronę. Wśród nich znalazły się:

  • wymienne bezpieczniki chroniące porty i gniazda DRAM przed przepięciami,
  • wysokiej jakości japońskie kondensatory 10K black-metallic, które zapewniają bardzo dużą wytrzymałość na wysokie temperatury oraz dłuższą żywotność,
  • osłony ESD na portach USB, złączach audio i portach Ethernet (LAN), zabezpieczające płytę przed nagłymi wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Płyta A88X-Gamer wykorzystuje ekskluzywny moduł regulacji napięcia DIGI+, który zwiększa wydajność, osiągi oraz niezawodność, a nierdzewny, chromowany panel I/O oferuje trzykrotnie dłuższą żywotność, niż panele tradycyjne.

Wysoka wydajność modułów APU dzięki AI Suite 3

Zastosowany w płycie panel kontrolny AI Suite 3, pozwala użytkownikom na zmianę niemal każdego ustawienia systemu. Zachowuje najlepszą równowagę pomiędzy osiągami, stabilnością i wydajnością – a, wszystko to z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu.

 

DOSTĘPNOŚĆ I CENY

Płyta ASUS A88X-Gamer będzie dostępna w Polsce pod koniec sierpnia br.

Sugerowana cena detaliczna: 399 zł brutto

Źródło Asus

A88X-GAMER-3Dbox MB (1)A88X-GAMER_2D

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku