Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Asus GeForce GTX 1080Ti Strix już w sprzedaży

Asus Strix 1080Ti

Niektórzy twierdzą, że Strix to najlepsza seria kart graficznych na świecie. Niewątpliwie jest to topowa półka, zwłaszcza, jeśli mówimy o obecnie najszybszym zastosowanym układzie. Asus i Republic of Gamers właśnie ogłosili, że 1080Ti trafiła do sprzedaży.

 

Producent chwali się wydajnością aż o 35% większą od wersji opartej o układ 1080Ti i wynikami w grach przebijającymi Titan X. Postanowiono również zwiększyć grubość – teraz całość zajmuje 2,5 slota, czyli o pół slota więcej. Ten zabieg pozwolił na zwiększenie powierzchni radiatorów aż o 40%, jednak problemem może okazać się montaż GPU w mniejszych obudowach, np. formatu ITX. Zastosowany układ chłodzenia ma być o 30% cichszy względem wersji referencyjnej.

Zdjęć produktu:

1/4
 

Oczywiście, nie mogło się obejść bez ciekawych funkcji w, bądź co bądź, flagowym produkcie. Nie zabrakło indywidualnego ustawiania prędkości obrotów wentylatora. Oprogramowanie wykrywa również inne wentylatory w obudowie i pozwala na kalibrację względem nich, by zapewnić jak najlepszą cyrkulację powietrza. Nie mogło również zabraknąć oświetlenia RGB – na przedniej osłonie oraz na tylnej płycie. Do dyspozycji użytkownika oddano również program GPU Tweak II, który pozwala na automatyczny i manualny overclocking. Do niego dołączona została licencja na XSplit Gamecaster o wartości 99 USD. Dzięki tej aplikacji właściciel karty będzie mógł bez problemu nagrywać wideo z gier i na bieżąco kontrolować parametry GPU.

 

Asus GTX 1080Ti Strix jest już dostępny w sprzedaży, zaś jego cena orientacyjna wynosi 3699 zł

 

Źródło: inf. prasowe

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku