Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


AverMedia Ballista – pełna immersja jest możliwa

AverMedia-Ballista-001

AverMedia producent nagrywarek obrazu dla graczy, który pomaga m.in. osobom, które nagrywają na serwisy YouTube czy stremują na Twitch.TV postanowił stworzyć produkt, który zupełnie nie kojarzy się z firmą. Ballista to głośniki, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie zwiększyć wrażenia podczas gry. Udało się to uzyskać poprzez delikatne obniżenie głośności poszczególnych tonów i wzmocnienie basów oraz dźwięków o częstotliwościach zbliżonych do wybuchów, wystrzałów z broni palnej czy krzyków ludzkich. Dzięki możliwości pełnej konfiguracji, głośniki nie tylko zapewniają pełną immersję podczas dynamicznych rozgrywek czy filmów akcji, ale mogą stać się ciekawą propozycją dla bardziej wymagających melomanów. AverMedia zamierza w dniu premiery wprowadzić na rynek trzy modele 2.1:Unity [G310], Trinity [G315] oraz Duality [G313], które przez swoją różnorodność powinny spełnić wymagania większości graczy i nie wykluczone, że w niedługim czasie na rynku nie zadebiutują model 5.1. G310, najniższy model skierowany jest dla graczy preferujących rozgrywkę w zaciszu czterech ścian. Ich całkowita moc znamionowa wynosi 40W [subwoofer 27W, dwa głośniki 6,5 Wata], natomiast pasmo przenoszenia mieści się w przedziale 50-20kHz.

AverMedia-Ballista-002

Model G313 jest bardziej rozbudowaną wersją Unity. Poza zwiększeniem RMS do 50W [30W na subwoofer i 10W na każdy z głośników] i poszerzeniem pasma przenoszenia [45Hz – 20kHz], zestaw wyposażono w wygodne pokrętła umożliwiające indywidualne ustawienia basów i wysokich tonów. Dla osób nie uznających kompromisów, producent przygotował model Trinity, które charakteryzuje ogromny RMS na poziomie 77W [subwoofer 48W, głośniki 14,5W], pasmo przenoszenia 35Hz – 20 kHz oraz szeroki wachlarz możliwości dostosowania tonacji oraz basów z poziomu urządzenia. G315 wyposażono również w technologię Assassin Mode, umożliwiającą wzmocnienie dźwięków o bardzo niskich i wysokich częstotliwościach przy maksymalnym wyciszeniu środkowego zakresu fal. Gamingowy charakter urządzeń podkreślono poprzez charakterystyczny, nietuzinkowy design. Dzięki zastosowaniu 3,5 mm jacka, Ballista są w pełni kompatybilne z wszystkimi platformami od tabletu, przez PC i MAC’a aż do konsol. Premierę serii przewidziano na przełom września i października 2015 roku. Ceny w dniu premiery w zależności od modelu będą wynosić od ok. 300 zł do 700 zł za model Trinity.

Źródło: AverMedia / oprac. własne
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku