Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Facebook ma problemy

Światowy gigant jakim jest Facebook, oraz jego komunikator czyli Messenger, mają problemy. Głównym objawem jest nieskończone ładowanie się strony oraz aplikacji, a jak już się załaduje to jest mało przystępne w użyciu. To już 2 dzień kiedy takie problemy występują.

Prawdopodobną przyczyną takiego działania jest nowo-wprowadzona aktualizacja która zmieniała wygląd oraz dodawała małe udoskonalenia jak np. usuwanie wiadomości dla wszystkich odbiorców, jednakże użytkownicy starszej wersji aplikacji Messenger oraz ci którzy korzystają z Messenger Lite również zauważają problemy z działaniem. Próbując załadować stronę facebook.com, będąc wcześniej zalogowanym, możemy zobaczyć albo białą stronę, albo to co na zdjęciu. 2018-11-20

Problemy nie występują jedynie w Polsce. Jak możemy zobaczyć na stronie downdetector.com nasilenie awarii występuje w stanach zjednoczonych, a elementem na który najbardziej skarżą się internauci jest brak jakiejkolwiek zawartości na stronie.

2018-11-20 (2) 2018-11-20 (1)

Pomimo iż Instagram należy do Facebooka, nie posiada takich błędów, a przynajmniej nie tak poważnych. Co prawda skargi były, ale można przeglądać zawartość, z małymi trudnościami, ale można. InstagramTV działa bez większych zarzutów. Problemy Instagrama mogły wynikać z obciążenia serwerów przez błędy Facebooka oraz Messengera.

2018-11-20 (3)

Miejmy nadzieje że wszelkie błędy zostaną naprawione, a skargi użytkowników odnośnie nowego wyglądu wysłuchane przez zarządców Facebooka.


Źródła: downdetector.com; facebook.com; messenger.com
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku