Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Mad Catz R.A.T. Pro S – turnieje są mu nie obce

Mad-Catz-R.A.T.-Pro-S-001

Pamiętacie R.A.T.’a PRO X – który dzięki swojej konfigurowalności był jednym z hitów na większości targów sprzętu gamingowego na świecie? Szczur, którego można uznać za kwintesencję osiągnięć Mad Catz w projektowaniu myszek, doczekał się młodszego, turniejowego brata– R.A.T’a PRO S. Podczas przyglądania się poczynaniom PRO X, pomimo zachwytu nad możliwością dostosowania myszy do nawet najdziwniejszych, indywidualnych potrzeb, nie sposób było nie przeoczyć jej dwóch zasadniczych wad. Przymusu zakupu całego zestawu różnych elementów, z których po złożeniu „myszki idealnej” już nigdy się nie skorzysta oraz… ceny wynoszącej około $200. Co więcej, tak jak korzystanie ze „szczura marzeń” byłoby niezwykle wygodne i przyjemne w zaciszu czterech ścian, tak z uwagi na swoją skomplikowaną konstrukcję, nie spełniłby swojej roli podczas turniejów gamingowych.

Mad-Catz-R.A.T.-Pro-S-002

Producent postanowił wyjść na przeciw głosom krytyki. Obserwując preferencje konsumentów oraz konsultując wybór najlepszych elementów z zestawu PRO X z e-sportowcami, stworzył R.A.T. PRO S. Uboższa wersja starszego brata nie odstaje od niej jednak jakościowo i, jak przystaje na specyfikę myszek Mad Catz nadal daje spore możliwości dopasowania jej do własnych potrzeb. PRO S został wyposażony w niezawodny sensor optyczny PixArt PMW3310 o regulowanej czułości do 5000 DPI. Wbudowana pamięć umożliwia zapisanie trzech profili makr, które wcześniej można stworzyć dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu. Podobnie jak w przypadku innych, nowszych modeli R.A.T.’ów, PRO S wyposażono w tryb precyzyjnego celowania, który szczególnie docenią amatorzy FPS’ów. Myszka posiada w sumie 8 programowalnych przycisków. Poza ciekawym, futurystycznym wyglądem mysz zapewnia możliwość dostosowania jej do dowolnej dłoni. W przypadku PRO S gracze będą mogli zmienić kąt nachylenia i wysokość śródręcza, co jest wyjątkowo ważne w przypadku osób preferujących ułożenie dłoni „palm grip”. Premierę gryzonia w Polsce przewidziano na przełom listopada i grudnia. Jego cena będzie wynosiła ok. 300 zł.

Mad-Catz-R.A.T.-Pro-S-003

Źródło: Mad Catz / infor. prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku