Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Neverwinter Nights: ENHANCED EDITION jeszcze w marcu

Poznaliśmy dokładną datę premiery gry Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Zadebiutuje na PC (Steam) już 27 marca, czyli za nieco ponad 2 tygodnie. W przyszłości ma pojawić się także wersja na konsolę Nintendo Switch.

 

Neverwinter Nights: Enhanced Edition oferuje przede wszystkim poprawioną oprawę audiowizualną, wsparcie dla rozdzielczości Full HD i 4K oraz zmodyfikowany interfejs. Nowa wersja produkcji będzie kompatybilna z modyfikacjami społeczności. Enhanced Edition zapewnia zabawę z dodatkami Shadows of Undrentide i Hordes of the Underdark, a także modułami premium – Kingmaker, ShadowGuard i Witch’s Wake. Reszta rozszerzeń będzie natomiast dostępna w formie płatnych DLC, a deweloperzy ze studia Beamdog nie wykluczają, że z czasem będą udostępniać nowe pakiety zawartości.

   

Pierwotna wersja Neverwinter Nights pojawiła się w roku 2002. Premiera nowej części nadchodzi po szesnastu latach – zaplanowana została na 27 marca. To już niedługo, a więc zainteresowani powinni po mału sięgać po swoje oszczędności!

 

Zdjęć produktu:

1/6
 

W ramach przypomnienia: Neverwinter – taką nazwę nosi miasto w którym odbywa się fabuła gry. Wczuwając się w bohatera, zajmujemy się eksplorowaniem lokacji, rozwijaniem bohatera, wykonywaniem zadań oraz walką. Bitwy są rozgrywane w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy, pozwalającej na to, aby w każdym momencie zatrzymać akcję i ze spokojem wydać rozkazy.

 
 

Źródło: Beamdog

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje
TEST Optoma UHD65
Data publikacji:
31.10.2018
TEST Cougar Revenger S
Data publikacji:
31.10.2018

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku