Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


PC-Y6 – kto wymyślił taką obudowę? Oczywiście Lian Li!

Lian-Li-001

Firma Lian Li widać, że ma dużo pomysłów, które nie są tylko koncepcyjne, a wchodzą w życie w bardzo szybkim tempie. Fantazja nowości może utrzymywać nas w przekonaniu, że inżynierowie myślą o wakacjach dosłownie. Lian Li PC-Y6, który wygląda jak jacht, oczywiście jest w pełni funkcjonalna, a w jego wnętrzu można zamontować płyty główne w formacie Mini-ITX i pełnoprawnych podzespołów komputerowych [oprócz zasilacza, ale to potem]. Wymiary PC-Y6 wynoszą 764 x 293 x 259 mm, a jej waga wynosi aż 4,9 kg. Spowodowane jest to tym, iż została ona wykonana w całości z aluminium. Nowa konstrukcja jest dostępna w wersji srebrnej lub białej, ale producent umożliwia ustawienia podświetlenia jej dzięki zastosowaniu LED RGB. Ważną informacją jest fakt możliwości zainstalowania zasilacza SFX. Oprócz tego użytkownik może w niej zamontować dwie karty rozszerzeń, po dwa dyski 2,5″ i 3,5″, kartę graficzną o maksymalnej długości 330 mm oraz układ chłodzenia procesora mogący mieć 60 mm wysokości. Czekamy na wycenę produktu, ale znając politykę Lian Li nie będzie należała to tanich modeli.

Lian-Li-002

O Firmie Lian Li:

Lian Li została założona w roku 1983. Jest jedną z największych i najbardziej renomowanych producentów w przypadku produkcji obudów na Tajwanie. Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie produktów komputerowych. Na polskim rynku od 15 lat.

Źródło:  Lian Li / Oprac. Własne
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku