Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Sharkoon DG7000 – kolorowy typ

Sharkoon-DG7000-001

Niemiecki producent Sharkoon prezentuje na rynek Polski nową obudowę komputerową skierowaną typowo do graczy. Mowa tutaj o modelu DG7000, który jest do wyboru w wersjach czarno niebieskiej, czarno czerwonej lub czarno zielonej. Modele te różnią się dokładnie kolorem trzech rzeczy: lakieru w środku, dwóch przednich ledów oraz podświetleniem trzech zamontowanych fabrycznie wentylatorów. Maksymalna długość grafiki w DG7000 wynosi 380 mm, przez co ze spokojem pomieścimy tam wszystkie najmocniejsze karty. Osoby będące fanami nVIDII mogą wybrać kolor zielony, a Radeonowcy mają swoje ulubione czarno czerwone barwy. Wszystkie tylne śledzie w DG7000 są wentylowane, przez co gorąco z okolic naszych grafik ulatnia się o wiele szybciej. Obudowa jest dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto myśli w przyszłości o zamontowaniu chłodzenia wodnego. Z przodu mamy miejsce na chłodnicę 280 lub 240 mm o maksymalnej grubości do 57 mm. Może ona posłużyć do chłodzenia procesora. U góry natomiast jest miejsce na grubszy model 280 lub 240 mm, który by mógł chłodzić kartę graficzną. Całość może się pięknie prezentować przez panel boczny z oknem, szczególnie jak ustawimy kolor węży pod kolor wnętrza obudowy. Sharkoon DG7000 oczywiście jak to na niemieckiego producenta przystało, ma wbudowane trzy filtry przeciwkurczowe, szybkośrubki oraz rozbudowany system do układania wewnętrznych kabli. Do tego maksymalna wysokość chłodzenia na procesor wynosi 175 mm, przez co zmieścimy w środku naszego komputera praktycznie każdy highendowy cooler. Więcej szczegółów w danych technicznych poniżej. Sugerowana cena detaliczna: 299 zł brutto.

Sharkoon-DG7000-002 Sharkoon-DG7000-003

O Firmie Sharkoon:

Sharkoon to niemiecki producent, który powstał w 2003 roku. Sprzedaje on wyjątkowe produkty do komputera za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dystrybucji. Oferuje on wysokiej jakości obudów komputerowych do misternie szczegółowych rozwiązań magazynowania zewnętrznego i wewnętrznego oraz specjalnie zaprojektowane zestawy słuchawkowe dla konsol do gier.

Źródło: Sharkoon / Infor. Prasowa
Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Nowa klawiatura od Dark Project KD87A Skeleton
Data publikacji:
19.05.2023
Autor publikacji:
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku