Panel logowania
Panel logowania
Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta Zarejestruj się.

Zaloguj się

Nie pamiętam hasła


Streamowanie z AVerMedia GC573 Live Gamer 4K

Jak wiemy, ostatnimi czasy streamowanie przerodziło się ze zwykłego hobby w prawdziwy biznes przynoszący dochody. Zmieniły się również wymagania widzów co do jakości samego obrazu. Na pomoc dla twórców wychodzi AverMedia GC573 Live Gamer 4k, która oferuje najwyższą rozdzielczość w streamowaniu!

 

AVerMedia GC573 Live Gamer 4K to karta, która służy do nagrywania wideo w najwyższej rozdzielczości 4K, która jest tak bardzo pożądana przez odbiorców ceniących sobie dokładne i szczegółowe detale na wyświetlanym obrazie z gry. Dodatkowo można skorzystać z opcji 2160p 60 fps, 1440p 120 fps oraz 1080p 240 fps.

  GC573_gallery_3  

Wyświetlany obraz jest poprawiony przez technikę HDR! Co za tym idzie? Na pewno poprawę widoczności wielu szczegółów widniejących w grach np. widoczność cienia przeciwnika. Przechwytywanie wideo w rozdzielczości 2160p z użyciem HDR to naprawdę coś, co mile zaskoczy każdego doświadczonego i ceniącego sobie najwyższą jakość streamera!

  GC573_gallery_2  

Specjalne oprogramowanie RECentral do streamowania obsługuje oczywiście rozdzielczość 4K z HDR. Jeśli jednak pragniemy w większym stopniu ingerować w nagrany materiał to otrzymujemy do dyspozycji program Cyberlink PowerDirector 15, który pozwoli nam w bardziej profesjonalny sposób dokonać odpowiednich zmian oraz korekt.

 

Zdjęć produktu:

1/3
 

Karta AVerMedia GC573 została wyposażona w charakterystyczne podświetlenie LED RGB, które pracuje w jednym z trzech trybów. A więc sprzęt nie tylko działa świetnie – on także rewelacyjnie wygląda! Jednak cena nie jest już taka atrakcyjna… Na wydanie około 1300 zł mogą pozwolić sobie rzeczywiście jedynie bardziej zaangażowani i zarabiający na streamowaniu twórcy.

 
 

Źródło: informacja prasowa, opr. własne

Najnowsze Komentarze:
Najnowsze Aktualności
Ł3 Gaming Convention
Data publikacji:
19.03.2019
Autor publikacji:
Fortnite posiada ponad 200 mln graczy
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Samsung 860 QVO – tanie i pojemne QLC
Data publikacji:
28.11.2018
Autor publikacji:
Facebook ma problemy
Data publikacji:
20.11.2018
Autor publikacji:
Newsletter

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata technologii. Zapisz się do bezpłatnego newslettera

Polecane Recenzje

Nasi Partnerzy

Zostań Naszym

Partnerem

Na topie:

Witaj w portalu nowych technologi

Na portalu ITPC znajdziecie Państwo najnowsze informacje ze świata IT, wyczerpujące recenzje najnowszego sprzętu oraz forum dyskusyjne, gdzie można rozwiązać problemy techniczne.Historia ITPC sięga 2009 roku…

Czytaj więcej

Go to top
Nasz profil na facebooku